Povánoční výprodej všeho možného

/media/images/v81.jpg


Chystáte se koupit si levnější věci ve výprodeji? Právě od 27.12.2019 (někde již od 26.12. nebo dříve) nastal ten nejvyšší čas. Zlevňuje se nejen sezónní zboží, ale také elektronika. Většina obchodů s elektronikou, módou, notebooky nebo mobily už s nimi začínají.

Podívejte se na největší slevy!

Na internetu jsou ale povánoční výprodeje mnohem a mnohem větší. Slevy až 70 % nabízí hodně internetových a kamenných obchodů, podívejte se na ně a určitě si něco vyberte. V nabídce mají elektroniku (notebooky, mobily, televize,), fotoaparáty, spotřebiče, sportovní zboží, oblečení, nábytek,...


Produkty se slevou najdete v mnoha internetových obchodech (např. Mall, Alza, Kasa,...) nebo kamenných obchodech (Datart, ElectroWorld, Okay, Tesco, Globus, Albert,...). Samozřejmě je najdete i v mnoha menších obchodech, záleží vždy na nabídce daného obchodu. Také nelze opomenout slevové servery, kde se prodá se slevou snad cokoliv.

Dávejte si pozor na slevu

Dávejte si pozor, aby uváděná cena byla opravdu výhodná. Občas se stává, že těsně před začátkem výprodeje se zboží zdraží a potom zlevní. Ve výsledku se pak prodává za tutéž cenu, ale vzhledem k cedulce „sleva” se prodává mnohem lépe. Důležité je se podívat, za kolik daný produkt pořídíte i jinde, ať se ve výsledku nenachytáte.

V obchodech se vždy kolem Vánoc nebo po Novém roce objevuje elektronika s významnými slevami, někdy jsou slevy až 70 %, což se může vyplatit. Je ale nutné sledovat hlavně u notebooků či mobilů, zda se nejedná o produkt, který je starý, nevýkonný nebo se nedaří prodat. Nezapomeňte, že žádná sleva není zadarmo.

Kdo dřív přijde, ten nakoupí

Často se stává, že zboží se slevou se prodává po pár kusech, obchody chtějí doprodat poslední zbytky, aby bylo možné naplnit sklady novým zbožím. Pokud si chcete koupit toto zboží, určitě na vás nebude čekat do poloviny ledna. Musíte tedy jednat rychle a koupit hned na počátku výprodeje. Z důvodu, že tak konají ostatní, setkáte se v obchodech s tlačenicemi a frontami. Stejná situace není jen u elektroniky, ale i u oblečení a obuvi.

Nakupujete rádi ve výprodejích nebo nemáte rádi situace, kdy se musíte o zboží někdy doslova prát?


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: