Vánoční cukroví s nejlepšími recepty

/media/image/vanocni_cukrovi.jpg


Vánoce se blíží a s nimi i doba pečení vánočního cukroví. Kdo by neměl rád to skvělé a výborné vánoční cukroví? Asi každý by se chtěl pořádně nadlábnout a přitom si vybírat mezi různými a lahodnými druhy. O svátcích můžete tento skvělý okamžik zažít, ochutnávat a nakonec všechno sníst. Podívejte na recepty na:

Vánoční cukroví recepty

Receptů na vánoční cukroví je mnoho, proto vám některé z těch nejoblíbenějších tady přinášíme. Většina druhů je i s obrázky a s fotkou, ať máte představu, jak má vypadat. Vánoční cukroví se začíná péct na konci listopadu nebo na začátku prosince. Některé z nich je drobné, jiné ne, v obou případech se jedná vždy o krásné a hlavně domácí kousky.


Pečené cukroví

Nepečené vánoční cukroví

Další kategorie

Tyto recepty jsou vyzkoušené a osvědčené. Některé jsou tzv. tradiční babiččiny recepty, jedná se tak o klasické receptury. Fotečky pro inspiraci se vždy budou hodit.

Zpravidla ženy mají trošku složitější úkol než jen jíst, také musí cukroví upéct. Před samotným pečením by si měly vybrat recepty na vánoční cukroví, nakoupit suroviny a pak přichází samotné pečení a zdobení. Hodiny a hodiny práce se promění v slavnostní štědrovečerní tabuli plnou dobrot, jako je bramborový salát, kapr, cukroví, jednohubky atd.

Pokud se vám nechce péct, objednejte si cukroví v cukrárně podle nabídky a foto. Kuchařka může stále zůstat v knihovně a vy budete mít o starost méně, i tak si svátky pěkně užijete.

Pokud budete chtít po Vánocích zhubnout, sledujte web o hubnutí a dietách.

Jaké je podle vás nejlepší cukroví? Podělte se v diskuzi.
Vaše komentáře


Tady je teda cukroví. Už jsem si vybrala několik druhů, co upeču. Díky!
Eva, 16. srpen 2012

Taky jsem začlá vybírat cukroví.je toho spousta.Řekla jsem jen 5 drůhu,ale to se nepodaří.Bude toho o moc víc.Dík Anička
anička, 12. říjen 2012

Všechno vypadá moc hezky,taky si říkám každý rok,že jenom upeču10 druhů,ale nakonec to jsou 2 krabice.Dík Majka
Majka, 7. listopad 2012

vypada to nadherne,ziji ve Spañelsku a letos musim opet neco napect.Vybrat recepty,upect a dat ochutnat moji tchyni-oni nepecou,a co se tu prodava -lepsi nejist !!! Neni nad ceske recepty !! dik
ilonka, 13. listopad 2013

Já jsem pekla dřív i 20druhů a bylo toho přes 20kg. Dneska už jen vanilkové a linecké.
verahorvath, 19. listopad 2013

ráda peču, každý rok mám nejméně 20 druhů cukroví a tak ráda uvítám nové recepty, hlavně ty nepečené. Letos zkusím i ty z makového těsta. Milča. Díky za recepty.
Milča, 7. prosinec 2013

jj toje super cukrovi uz vim aspon co udelam na vanoce dekuju moc
jaroslav, 14. prosinec 2013

Výborné cukroví už je mám opsaný a udělám je na vánoce díky moc za recepty
Michaela, 8. říjen 2014

Pani ilonko ja ziji v granade ve spanelsku a davam vam za pravdu na ceske cukrovi nikdo nema akorat teda mam mensi problem zehnat nejake maslo podobne heře ale take peču .dekuji za recepty
monika, 6. prosinec 2014

Dekuji za vyborne recepty ziji v Londyne a dam ochutnat znamym po buchtach se muzou utlouct co teprve nase pecivo to co prodavaji tady se jist neda strasny brrr Preji hezky vanoce a moc dekuji Marie
Marie, 13. prosinec 2016

Nádherné cukroví
Sušenka, 14. prosinec 2016

Moniko ja heru nepouzivam na vanocni cukrovi,pouze maslo.
Marijanka, 2. únor 2018

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: