vánoční cukroví
Vánoční cukroví

Vánoční cukroví

Vánoce se blíží a s nimi i doba pečení vánočního cukroví. Kdo by neměl rád to skvělé a výborné vánoční cukroví? Asi každý by se chtěl pořádně nadlábnout a přitom si pořád vybírat mezi různými a lahodnými druhy. O svátcích můžete tento skvělý okamžik zažít, ochutnávat a nakonec všechno sníst.

Zpravidla ženy mají trošku složitější úkol než jen jíst, také musí cukroví upéct. Před samotným pečením by si měly vybrat recepty na vánoční cukroví, nakoupit suroviny a pak přichází samotné pečení a zdobení. Hodiny a hodiny práce se promění v slavnostní štědrovečerní tabuli plnou dobrot, jako je bramborový salát, kapr, cukroví, jednohubky atd.

Pokud se vám nechce péct, objednejte si cukroví v cukrárně podle nabídky a foto. Kuchařka může stále zůstat v knihovně a vy budete mít o starost méně, i tak si svátky pěkně užijete.

Vánoční cukroví recepty

Receptů na vánoční cukroví je mnoho, proto vám některé z těch nejoblíbenějších tady přinášíme. Většina druhů je i s obrázky a s fotkou, ať máte představu, jak má vypadat. Vánoční cukroví se začíná péct na konci listopadu nebo na začátku prosince. Některé z nich je drobné, jiné ne, v obou případech se jedná vždy o krásné a hlavně domácí kousky.

 

Pečené cukroví


Nepečené vánoční cukroví


Další kategorie

Tyto recepty jsou vyzkoušené a osvědčené. Některé jsou tzv. tradiční babiččiny recepty, jedná se tak o klasické receptury. Fotečky pro inspiraci se vždy budou hodit.

Pokud budete chtít po Vánocích zhubnout, sledujte web o hubnutí a dietách.

Jaké je podle vás nejlepší cukroví? Podělte se v diskuzi.
Tady je teda cukroví. Už jsem si vybrala několik druhů, co upeču. Díky!
Eva, 16. srpen 2012, 14:27
Taky jsem začlá vybírat cukroví.je toho spousta.Řekla jsem jen 5 drůhu,ale to se nepodaří.Bude toho o moc víc.Dík Anička
anička, 12. říjen 2012, 08:17
Všechno vypadá moc hezky,taky si říkám každý rok,že jenom upeču10 druhů,ale nakonec to jsou 2 krabice.Dík Majka
Majka, 7. listopad 2012, 21:33
vypada to nadherne,ziji ve Spañelsku a letos musim opet neco napect.Vybrat recepty,upect a dat ochutnat moji tchyni-oni nepecou,a co se tu prodava -lepsi nejist !!! Neni nad ceske recepty !! dik
ilonka, 13. listopad 2013, 19:01
Já jsem pekla dřív i 20druhů a bylo toho přes 20kg. Dneska už jen vanilkové a linecké.
verahorvath, 19. listopad 2013, 23:10
ráda peču, každý rok mám nejméně 20 druhů cukroví a tak ráda uvítám nové recepty, hlavně ty nepečené. Letos zkusím i ty z makového těsta. Milča. Díky za recepty.
Milča, 7. prosinec 2013, 15:58
jj toje super cukrovi uz vim aspon co udelam na vanoce dekuju moc
jaroslav, 14. prosinec 2013, 17:19
Výborné cukroví už je mám opsaný a udělám je na vánoce díky moc za recepty
Michaela, 8. říjen 2014, 17:42
Pani ilonko ja ziji v granade ve spanelsku a davam vam za pravdu na ceske cukrovi nikdo nema akorat teda mam mensi problem zehnat nejake maslo podobne heře ale take peču .dekuji za recepty
monika, 6. prosinec 2014, 17:00