Vánoční trhy v Karlových Varech

/media/image/karlovyvary.jpg


Advent a Vánoce se velmi rychle blíží a již za chvíli začne opět krásné období, během kterého můžeme navštívit vánoční trhy, užít si skvělou atmosféru a také nakoupit vánoční dárky pro naše milované. V televizi, na internetu i venku všude bude zase oblíbená atmosféra, která nás potěší. Chcete ale vědět, jak to bude přesně vypadat v Karlových Varech? Podívejte se na podrobnosti, ať víte, kdy se rozsvítí strom nebo kdy začnou trhy.

Rozsvícení stromu

Již v neděli 27. listopadu se můžete těšit na bohatý kulturní program, můžete si poslechnout dětské sbory, podívat se na taneční vystoupení atd. Na první adventní neděli, která je právě 27. listopadu, je taktéž připraveno rozsvícení vánočního stromu a první adventní svíce v 17:45 a 18:00. Letos proběhne rozsvícení před hotelem Thermal (I. P. Pavlova 2001/11). Také nebude chybět požehnání trhům, primátorská polévka a koncert.

Zatím se hledá strom, který by byl vhodný pro tuto prestižní událost. Mělo by se jednat o smrk vysoký okolo 20 metrů s výborným vzhledem. Pokud zrovna vy máte vhodný strom, kontaktujte Správu lázeňských parků.

Vánoční trhy

Letošní vánoční trhy se budou konat před hotelem Thermal. Termín je stanoven od 27. listopadu do 1.1.2017 denně od 11:00 do 19:00.

Nebudou chybět stánky (letos jich má být nejméně 25) s vybraným sortimentem, atrakce a kluziště pro děti, živý betlém, dílna, ohniště, bohatý kulturní program a další. Ze známých umělců se můžete těšit hned první víkend na Petra Jandu, další víkendy na Petra Koláře, Martu Jandovou a Kamila Střihavku.

Mezi další novinku patří i keramické hrníčky s vánočními motivy a logem města, ve kterých si budete moct dát něco k zahřátí. Zajímavostí je, že hrnečky letos zavádí i na trzích v Brně.

Na stáncích nakoupíte vánoční sortiment, občerstvení, dárky nebo originální zboží. Určitě si něco zajímavého z trhů koupíte, ať už pro sebe nebo pro někoho blízkého.

Z velmi bohatého programu vybíráme loutkové divadlo, vystoupení pěveckých sborů, vánoční program základních a uměleckých škol, taneční vystoupení nebo vánoční zpívání. Samozřejmě, že tato ukázka není všechno, co na trzích uvidíte nebo uslyšíte.

Těšíte se na trhy, které připravilo město Karlovy Vary?
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: