Vánoční trhy Bratislava v letošním roce

/media/image/bratislava.jpg


Čas Vánoc se blíží a možná se chystáte podívat na trhy, které se konají v sousedních státech. U našich východních sousedů na Slovensku v Bratislavě probíhají také velmi krásné vánoční trhy s příjemnou atmosférou, dobrým občerstvením a zajímavými dárky. Zjistěte více podrobnosti níže.

Vánoční trhy ve Starém Městě

Vánoční trhy v Bratislavě se budou konat na Hlavním a Františkánském náměstí od pátku 23.11. do soboty 22.12.2018. Každý den bude na trzích otevřeno od 10:00 do 22:00, výjimkou bude jen první den, který možná začne později kvůli rozsvícení stromu.

Na trzích můžete koupit výborné občerstvení, stačí pouze jmenovat klobásy, pečeni, lokše, zelňačku, punč, grog, víno, pečivo, med, medovník, koláče, oplatky atd.


Dále tradiční výrobky ze dřeva, dekorační předměty, včelí vosk, dárky, ozdoby na stromek, hračky a mnoho dalšího.
Celé trhy budou doplněny velmi zajímavým kulturním programem.

Rozsvícení vánočního stromu

V Bratislavě bude rozsvícen vánoční strom hned 23.11.2018, což je první den trhů. Strom bude rozsvícen na Hlavním náměstí někdy pozdě odpoledne. Opět se bude jednat o krásnou akci, kterou pro všechny návštěvníky připravila Bratislava. Nezapomene se ani na doprovodný program.

Trhy na výstavišti Incheba

Rovněž na výstavišti Incheba Expo Bratislava se konají Dny Vánoc (Dni Vianoc) od 30.11. do 19.12.2018. Letos se jedná již o 29. ročník. Na trzích naleznete velké množství vystavovatelů (minulý rok jich bylo cca 300), kteří vám nabídnou mnoho zajímavého vánočního (dekorace, sklo, dárky, keramika, ozdoby atd.) i nevánočního (šperky, bižuterie, knihy, elektronika, oblečení atp.) zboží. Letos se budou konat rovněž handmade víkendy, kde mohou drobní prodejci nabídnou své výrobky.

Chystáte se navštívit vánoční trhy v Bratislavě?


Vaše komentáře


Krásný zážitek s bratislavy z adventu a tech dobrot,pojedeme zase moc se nam libi.
cervik, 6. prosince 2013

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: