Vánoční trhy Plzeň 2018

/media/image/plzen.jpg


Již za chvíli tady budeme mít to oblíbené vánoční období plné skvělé atmosféry, voňavých perníčků, trhů, nakupování dárků i úklidu. Podívejte se, jaké budou vánoční trhy v Plzni.

Tak jako každý rok, tak i letos se budou konat vánoční trhy na náměstí Republiky. Plzeňské trhy začínají již 24.11.2018 a skončí den před Štědrým dnem 23.12.2018. Celý měsíc si tak můžete užít tu výbornou atmosféru nejen na náměstí, ale i v jeho okolí.

Na trzích můžete koupit zajímavé dárky pro své blízké, ozdoby nejen na stromeček, perníčky, keramiku, hračky, také něco k pité jako svařené víno či punč a k občerstvení trdelníky, bramboráky nebo klobásy. Samozřejmě zde najdete mnoho dalších zajímavých věcí ke koupení. Dále se podívejte na ukázku tradičních řemesel, živý betlém a na bohatý kulturní program.


Kdy bude rozsvícen strom?

Letos bude vánoční strom rozsvícen na první adventní neděli. Tato slavnostní akce proběhne v 18:00 hodin. Letos začíná advent celkem pozdě, je to až 2. prosince. To ovšem nic nemění na faktu, že krásná douglaska tisolistá krásně přes celé toto období ozdobí náměstí.

Pro tento rok byl vybrán strom, jenž měří 20 metrů, ale bude zkrácen na obvyklých 14 metrů. Nebudou mu chybět krásná světýlka, která se postarají o nádhernou podívanou.

Prodej na trzích

Pokud chcete prodávat na plzeňských trzích, přihlaste se prostřednictvím stránky trhyplzen.cz nebo u firmy PROSTR SERVIS s.r.o. Čím dříve to uděláte, tím větší máte jistotu, že na vás zůstane místo.

Vánoční svátky si letos dokonale užijte nejen ve městě Plzeň, nezapomeňte na vánoční pečení, dobrou náladu a na nakupování dárků.

Podívejte se také na trhy do Kladna nebo Prahy.


Vaše komentáře


Kdy bude na namesti vanocni stromek dekuji
brikita sugarova, 29. října 2014

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: