Vánoční trhy Plzeň 2016

/media/image/plzen.jpg


Již za chvíli tady budeme mít to oblíbené vánoční období plné skvělé atmosféry, voňavých perníčků, trhů, nakupování dárků i úklidu. Podívejte se, jaké budou vánoční trhy v Plzni.

Tak jako každý rok, tak i letos se budou konat vánoční trhy na náměstí Republiky. Plzeňské trhy začínají již v pátek 25.11.2016 a skončí den před Štědrým dnem ve čtvrtek 23.12.2016. Celý měsíc si tak můžete užít tu výbornou atmosféru nejen na náměstí, ale i v jeho okolí.

Na trzích můžete koupit zajímavé dárky pro blízké, ozdoby nejen na stromeček, perníčky, keramiku, hračky, také něco k pité jako svařené víno či punč a k občerstvení trdelníky, bramboráky nebo klobásy. Samozřejmě tam mnoho dalších zajímavých věcí ke koupení. Dále se podívejte na ukázku tradičních řemesel a na bohatý kulturní program.

Kdy bude rozsvícen strom?

Vánoční strom bude slavnostně rozsvícen 27.11.2016 v pozdním odpoledni, tedy až dva dny po začátku trhů. Ovšem i tak tam strom bude stát a čekat na rozsvěcení.

Prodej na trzích

Pokud chcete prodávat na plzeňských trzích, přihlaste se prostřednictvím stránky trhyplzen.cz nebo u firmy PROSTR SERVIS s.r.o. Čím dříve to uděláte, tím větší máte jistotu, že na vás zůstane místo.

Vánoční svátky si letos dokonale užijte nejen ve městě Plzeň, nezapomeňte na vánoční pečení, dobrou náladu a na nakupování dárků.

Podívejte se také na trhy do Kladna nebo Prahy.
Vaše komentáře


Kdy bude na namesti vanocni stromek dekuji
brikita sugarova, 29. říjen 2014

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: