Vánoční trhy Kroměříž

/media/images/trhy.jpg


Těšíte se oblíbené vánoční trhy v Kroměříži? Tak slyšte, že se budou konat již za chvíli. Můžete se těšit na tradiční akce, které stojí rozhodně za navštívení. Zapište si do kalendáře následující data.

Rozsvícení stromu na náměstí

Podívejte se na rozsvěcení vánočního stromu na Velkém náměstí. To se stane 24. prosince někdy k večeru. Určitě se na jarmark vydejte, který bude plný vánoční atmosféry před prvním adventním víkendem.

Floria Vánoce

Na výstavišti v Kroměříži se můžete podívat na Floria Vánoce od 1.12. do 4.12.2016. Můžete se podívat na bohatý kulturní program (kouzelník, představení dětí, Jů a Hele, soutěže atd.), který letos není k zahození. Samozřejmostí je i prodej dárků, ozdob nebo něčeho k osvěžení.

Vánoční jarmark

Dále jsou připraveny i vánoční trhy, které začínají 20. a končí 23. prosince. Jarmark se bude konat na Velkém náměstí, kde se můžete těšit na tanečníky, šermíře, divadelní pohádky, vánoční písně, koncerty, žongléře atd. Kulturní program má být opravdu bohatý. Zajděte se podívat na desítky stánků se zajímavým zbožím, které se vám určitě bude letos hodit.

Také si na stáncích můžete koupit mnoho výrobků (např. vánoční ozdoby, ubrusy, sklo, svíčky, šperky) z nápojů pak punč, medovinu, také cukroví, občerstvení atd.

Každý den má být otevřeno od 10:00 do 19:00 hodin.

Také se podívejte na trhy třeba do Přerova nebo Zlína, tato města mají také připravena zajímavé trhy, které vás zaujmou.
Vaše komentáře


proc nemůzou byt v Kromerizi vanocni trhy cely prosinec??????
jara, 26. listopad 2012

Proč nemůžou být jako vloni? Nejsou peníze nebo co se děje, večer bývá vždy nějaký program. Bylo tam vždy dost lidí, tak proč ne letos???
Věra, 2. prosinec 2012

PŘIDÁVÁM SE K NÁZORU VĚRKY. TĚCH PÁR STÁNKŮ , CO TAM BYLO V PÁTEK BYCH TRHAMA ANI MOC NENAZÝVAL. V POROVNÁNÍ S MINULÝMA ROKAMA SLABOTA, SLABOTA, SLABOTA. PROČ MĚSTO NEZRUŠÍ NESMYSLNOU SVĚTELNOU VÝZDOBU MĚSTA A PENÍZE MÍSTO ČEZU NEINVESTUJE RADŠI DO PŘEDVÁNOČNÍ KULTURY? MYSLÍM, ŽE NÁVŠTĚVNOST V MINULÝCH LETECH MLUVÍ ZA VŠE. A PŘI TOM TO BYLA TAKOVÁ PĚKNÁ TRADICE.
IVAN, 15. prosinec 2012

Přidávám se k malé kritice. Právě jsme přijeli z výletu do Kroměříže, kde jsme chtěli navštívit vánoční trhy na Velkém náměstí. Málo stánků, žádná atmoška, bohužel fakt slabota.
Lukáš, 21. prosinec 2012

jsem ráda, že jste všichni stejného názoru, nebylo to o ničem, Olomouc a Zlín super, ale tady? žádný večerní program, jen odpolední, když jsou ještě všichni v práci, vloni byl Premier, Abba revival, Tanja, Karel.

Emanuel Gott atd., bylo to OK, super, tento rok jen na srandu, zdravím všechny kterým to bylo líto....
vera, 29. prosinec 2012

dobrý večer, co letos vánoční trhy - víme, že budou 19.až 23.12.2015 na Velkém nám., ale jaký program? nikde jsem ještě nic nenašla, je to ještě ve výrobě?
věra, 30. listopad 2015

proč svítí vánoč.strom na Velkém nám. celé dny,, když tam nejsou zatím žádné trhy,není to zbytečné?
věra, 14. prosinec 2015

Vidím, ze KM je na tom bídně :D
Myslel jsem, ze si zajedem podívat, ale asi nemá cenu, raději zvolíme iné město, kam se podívat.

Jinak četl jsem někde, ze KM má vánoční ozdoby na frekventovaných ulicích. No nevím, kdyz jsem jel z Hulína směr nemocnice, tak po hlavní ulici jsem zadné neviděl :D

Petr, 11. prosinec 2016

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: