Vánoční trhy Kroměříž

/media/images/trhy.jpg


Těšíte se na oblíbené vánoční trhy v Kroměříži? Tak slyšte, že se budou konat již za chvíli. Můžete se těšit na tradiční akce, které stojí rozhodně za navštívení. Zapište si do kalendáře následující data, ať víte, kdy se co koná.

Mikulášský jarmark

Nejprve se vydejte na jarmark, jenž se bude konat od 6. do 10. prosince. Hned ve středu 6. prosince bude slavnostně rozsvícen strom. Dále se můžete podívat na kulturní program i stánkový prodej.

Rozsvícení stromu na náměstí

Podívejte se na rozsvěcení vánočního stromu na Velkém náměstí, ke kterému dojde 6. prosince někdy k večeru. Tato akce je součástí jarmarku, u něhož nebude chybět vánoční atmosféra po prvním adventním víkendu.


Floria Vánoce

Na výstavišti v Kroměříži se můžete podívat na Floria Vánoce od 1.12. do 3.12.2017. Podívejte se na bohatý kulturní program, který letos není k zahození. Zazpívá Bára Basiková a Pavel Novák, vystoupí děti ze škol a školek atd. V sobotu si zapochodují čerti s ohnivou show a rozsvítí se vánoční strom. Samozřejmostí je i prodej dárků, ozdob nebo něčeho k osvěžení.

Advent na radnici - vánoční jarmark

Dále jsou připraveny i vánoční trhy, které začínají 11. a končí 22. prosince. Jarmark se bude konat na radničním dvoře, kde se můžete těšit na tanečníky, divadelní pohádky, vánoční písně, koncerty, vystoupení dětí, filmy i dílníčky. Kulturní program bude opravdu bohatý. Zajděte se podívat na stánky se zajímavým zbožím, které se vám bude letos určitě hodit.

Také si na stáncích můžete koupit mnoho výrobků (např. vánoční ozdoby, ubrusy, sklo, svíčky, šperky), z nápojů pak punč, medovinu, svařák, také cukroví, občerstvení nebo perníčky.

Každý den má být otevřeno od 10:00 do 19:00 hodin.

Také se podívejte na trhy třeba do Přerova nebo Zlína, tato města mají také připravena zajímavé trhy, které vás zaujmou.
Vaše komentáře


proc nemůzou byt v Kromerizi vanocni trhy cely prosinec??????
jara, 26. listopadu 2012

Proč nemůžou být jako vloni? Nejsou peníze nebo co se děje, večer bývá vždy nějaký program. Bylo tam vždy dost lidí, tak proč ne letos???
Věra, 2. prosince 2012

Přidávám se k malé kritice. Právě jsme přijeli z výletu do Kroměříže, kde jsme chtěli navštívit vánoční trhy na Velkém náměstí. Málo stánků, žádná atmoška, bohužel fakt slabota.
Lukáš, 21. prosince 2012

jsem ráda, že jste všichni stejného názoru, nebylo to o ničem, Olomouc a Zlín super, ale tady? žádný večerní program, jen odpolední, když jsou ještě všichni v práci, vloni byl Premier, Abba revival, Tanja, Karel.

Emanuel Gott atd., bylo to OK, super, tento rok jen na srandu, zdravím všechny kterým to bylo líto....
vera, 29. prosince 2012

dobrý večer, co letos vánoční trhy - víme, že budou 19.až 23.12.2015 na Velkém nám., ale jaký program? nikde jsem ještě nic nenašla, je to ještě ve výrobě?
věra, 30. listopadu 2015

proč svítí vánoč.strom na Velkém nám. celé dny,, když tam nejsou zatím žádné trhy,není to zbytečné?
věra, 14. prosince 2015

Vidím, ze KM je na tom bídně :D
Myslel jsem, ze si zajedem podívat, ale asi nemá cenu, raději zvolíme iné město, kam se podívat.

Jinak četl jsem někde, ze KM má vánoční ozdoby na frekventovaných ulicích. No nevím, kdyz jsem jel z Hulína směr nemocnice, tak po hlavní ulici jsem zadné neviděl :D

Petr, 11. prosince 2016

Slabota , v Brně , Olomouci člověk nasává vánoční atmosféru v Kroměříži chcípl pes
Bob_22, 6. prosince 2017

Nejubožejší trhy široko daleko!!!
Patriot-KM, 20. prosince 2017

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: