Krásné vánoční trhy v Českém Krumlově

/media/image/ceskykrumlov.jpg


Jak jste si zajisté všimli, začíná se neuvěřitelně rychlým tempem blížit zima. Se zimou jsou spojené vánoční svátky, které jsou v našich končinách nejoblíbenějšími svátky v roce. Ve vánočním období na nás čeká slavnostní rozsvícení stromu na náměstí, vánoční trhy, nákupy i tradiční atmosféra. Také se těšíte, až budou Vánoce? Víte, co bude předcházet těmto svátkům v Českém Krumlově?

Vánoční trhy patří mezi nejoblíbenější součást svátků, kdo by neměl rád vůni punče a trdelníků, která se line po náměstí... Dále na trzích koupíte tradiční výrobky, dárky, dekoraci, občerstvení, cukroví, stromky i ryby. Záleží na nabídce prodejců, kteří se sejdou na náměstí a budou nabízet své zboží. Určitě se podívejte na krásné trhy, které připravilo město Český Krumlov.

Kvůli aktuální situaci je zrušen program na náměstí, trh se ale bude konat.


Kdy začínají vánoční trhy 2021?

✅ V Českém Krumlově se opět můžeme těšit na velké vánoční trhy, které začínají již v pátek 26. 11. 2021 a končí až ve čtvrtek 6. 1. 2022. Tato tradiční akce se bude konat celou dobu na náměstí Svornosti.

Nezapomeňte trhy navštívit, neboť tam na vás čeká také Mikulášská nadílka, zpívání u stromku, Ježíškova pošta, živý Betlém, Medvědí Vánoce, příchod tří králů, řemesla a po celou dobu budou trhy doprovázeny koncerty a dalším kulturním programem. Tak jako vždy, tak i letos budou adventní trhy velkolepé.

👍 Staročeský trh se koná od 26. listopadu do 6. ledna.

✅ Rozsvícení vánočního stromu

Vánoční strom na náměstí Svornosti bude slavnostně rozsvícen v neděli někdy k večeru. Tuto slavnostní událost si rozhodně nesmíte nechat ujít, protože rozsvícení bude opět velmi pěkné. Vysoký strom bude tradičně vkusně nazdobený a rozsvícení bude doprovázet kulturní program.

👍 Stromeček bude rozsvícen první adventní neděli. Slavnostní akce je zrušena..Na co se ještě můžete těšit?

Dále jsou připraveny další akce a zajímavý program. Určitě navštivte tyto akce:

  • 5.12. - Mikulášská nadílka
  • Andělský průvod (zrušeno)
  • Ježíškova pošta
  • Psí Vánoce
  • Zpívání u stromu
  • Živý Betlém
  • Medvědí Vánoce
  • 31.12. - Oslava Silvestra
  • 6.1. - Sfouknutí stromu

Rovněž se běžte podívat, jaké mají vánoční trhy v Českých Budějovicích.

Čekání na Vánoce si můžete zpříjemnit i hledáním receptů na cukroví. Podívejte se na zajímavé recepty na cukroví, které jsou velmi snadné. Určitě si nějaké vyberete a podle nich něco dobrého upečete.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: