Krásné vánoční trhy v Českém Krumlově

/media/image/ceskykrumlov.jpg

Již za několik dní budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.Jak jste si zajisté všimli, začíná se neuvěřitelně rychlým tempem blížit zima. Se zimou jsou spojené vánoční svátky, které jsou v našich končinách nejoblíbenějšími svátky v roce. Ve vánočním období na nás čeká slavnostní rozsvícení stromu na náměstí, vánoční trhy, nákupy i tradiční atmosféra. Také se těšíte, až budou Vánoce? Víte, co bude předcházet těmto svátkům v Českém Krumlově?

Vánoční trhy patří mezi nejoblíbenější součást svátků, kdo by neměl rád vůni punče a trdelníků, která se line po náměstí... Dále na trzích koupíte tradiční výrobky, dárky, dekoraci, občerstvení, cukroví, stromky i ryby. Záleží na nabídce prodejců, kteří se sejdou na náměstí a budou nabízet své zboží. Určitě se podívejte na krásné trhy, které připravilo město Český Krumlov.


Kdy začínají vánoční trhy 2022?

✅ V Českém Krumlově se opět můžeme těšit na velké vánoční trhy, které začínají již v pátek 25. 11. 2022 a končí až v neděli 1. 1. 2023. Tato tradiční akce se bude konat celou dobu na náměstí Svornosti.

Nezapomeňte trhy navštívit, neboť tam na vás čeká také Mikulášská nadílka, zpívání u stromku, Ježíškova pošta, živý Betlém, Medvědí Vánoce, příchod tří králů, řemesla a po celou dobu budou trhy doprovázeny koncerty a dalším kulturním programem. Tak jako vždy, tak i letos budou adventní trhy velkolepé.

👍 Staročeský trh se koná od 25. listopadu do 1. ledna.

✅ Rozsvícení vánočního stromu

Vánoční strom na náměstí Svornosti bude slavnostně rozsvícen v neděli někdy k večeru. Tuto slavnostní událost si rozhodně nesmíte nechat ujít, protože rozsvícení bude opět velmi pěkné. Vysoký strom bude tradičně vkusně nazdobený a slavnostní rozsvícení bude doprovázet kulturní program.

👍 Stromeček bude rozsvícen první adventní neděli..Na co se ještě můžete těšit?

Dále jsou připraveny další akce a zajímavý program. Určitě navštivte tyto akce:

  • 5.12. - Mikulášská nadílka
  • Andělský průvod
  • Ježíškova pošta
  • Psí Vánoce
  • Zpívání u stromu
  • Živý Betlém
  • Medvědí Vánoce
  • 31.12. - Oslava Silvestra
  • 6.1. - Sfouknutí stromu

Rovněž se běžte podívat, jaké mají vánoční trhy v Českých Budějovicích a Písku.

Čekání na Vánoce si můžete zpříjemnit i hledáním receptů na cukroví. Podívejte se na zajímavé recepty na cukroví, které jsou velmi snadné. Určitě si nějaké vyberete a podle nich něco dobrého upečete.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: