Krásné vánoční trhy v Českém Krumlově

/media/image/ceskykrumlov.jpg


Jak jste si již všimli, začíná se blížit neuvěřitelně rychlým tempem zima. Se zimou jsou spojené vánoční svátky, které jsou v našich končinách nejoblíbenějšími svátky v roce. Ve vánočním období na nás čeká slavnostní rozsvícení stromu na náměstí, vánoční trhy, nákupy i tradiční atmosféra. Také se těšíte, až budou Vánoce? Víte, co bude předcházet těmto svátkům v Českém Krumlově?

Vánoční trhy patří mezi nejoblíbenější součást svátků, kdo by neměl rád vůni punče a trdelníků, která se line po náměstí... Dále je možné na trzích koupit tradiční výrobky, dárky, dekoraci, občerstvení, cukroví, stromky i ryby. Záleží na nabídce prodejců, kteří se sejdou na náměstí a budou nabízet své zboží. Určitě se podívejte na krásné trhy, jenž připravilo město Český Krumlov.

Kdy začínají vánoční trhy 2017?

V Českém Krumlově se opět můžeme těšit na velké vánoční trhy, které začínají již v pátek 1.12.2017 a končí v sobotu 6.1.2018. Tato tradiční akce se bude konat na náměstí Svornosti. Nezapomeňte trhy navštívit, neboť tam na vás čeká Mikulášská nadílka, zpívání u stromku, Ježíškova pošta, živý Betlém, Medvědí Vánoce, příchod tří králů a po celou dobu budou trhy doprovázeny koncerty a dalším kulturním programem. Tak jako vždy, tak i letos budou adventní trhy velkolepé.


Rozsvícení vánočního stromu

Vánoční strom na náměstí Svornosti bude slavnostně rozsvícen v pátek 1.12.2017 někdy k večeru. Tuto slavnostní událost si rozhodně nesmíte nechat ujít, protože rozsvícení bude opět velmi pěkné. Vysoký strom bude tradičně vkusně nazdobený a rozsvícení bude doprovázet kulturní program.

Prodej na trzích

Pokud byste rádi prodávali na trzích, zeptejte se bližší informace v infocentru (nám. Svornosti 2, Český Krumlov), kde vám jistě sdělí bližší podrobnosti.

Čekání na Vánoce si můžete zpříjemnit i hledáním receptů na cukroví. Podívejte se na zajímavé recepty, které jsou na našich stránkách. Třeba si něco vyberete a podle nich něco upečete.
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: