Tradiční vánoční recepty

/media/images/v10a.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Na Vánoce můžete upéct či uvařit mnoho skvělých pokrmů a pochoutek. Některé jsou klasické, jako je například bramborový salát a smažený kapr. Jiné jsou méně obvyklé, ale velmi dobré např. vánoční štola nebo trdelník. V žádném případě se nesmí zapomenout na vánoční cukroví, které ke svátkům prostě patří. Recepty naleznete zde na stránce.

Recepty na vánoční jídla

Symbolem Vánoc není pouze krásně ozdobený strom, pod kterým najdeme dárečky, ale také stůl plný dobrot. Aby se tam ale ty dobroty dostaly, musí se připravit nebo koupit. V případě kupovaných pokrmů si zpravidla vůbec nepochutnáte, protože často jsou štoly, vánočky či bramborový salát plné zbytečné chemie a hlavně postrádají chuť.

Vždy je lepší si doma všechno připravit nebo upéct, nejenže vám bude váš výsledek mnohem více chutnat, ale také budete mít z něj dobrý pocit, který je k nezaplacení. Tradiční recepty na domácí cukroví a pokrmy najdete nejen v kuchařkách, ale i na internetu.
Vaše komentáře


dejte sem recepty i pro kočky!!
G, 23. listopadu 2013

dobrý a hezký už sem to vařila dekuji za recepty
kukikuk, 17. prosince 2016

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: