Kde levně seženete umělý vánoční stromek?

/media/img/umelystromek.jpg

K Vánocům určitě patří vánoční stromeček, který se řadí mezi tradiční symboly. Nejenže ho musíte dobře vybrat, ale i pěkně nazdobit. Hledáte vhodný umělý stromek za dobrou cenu? Několik jsme jich našli pro rok 2024.

Už jsou pryč doby, kdy umělý stromek působil nepřirozeně. Nyní najdete na trhu tolik různých produktů, že nebudete vědět, který z nich koupit. Naše recenze je zaměřená na ty nejlepší kousky, které aktuálně seženete v e-shopech.

Je libo zelený, zasněžený nebo stříbrný?

Umělý stromeček může být zelený, jemně zasněžený, hustě zasněžený nebo celý bílý. Záleží na vás, co se vám víc líbí. Někteří sahají po klasice, jiní zvolí stromky se zasněženými větvemi.

Když si na nich představíte podle své fantazie různé ozdoby jako koule, slaměné ozdoby nebo řetěz, budete mít naprosto bezchybný stromek a výzdobu.

Různé druhy stromů

Máte rádi smrk ztepilý a smrk kanadský nebo je vaším favoritem jedle sibiřská či borovice? Není nic snadnějšího, než si je pořídit v umělém provedení. Působí naprosto přirozeně.

K dispozici jsou také zcela obyčejné umělé stromečky, které na sobě mají reálné 3D jehličí, šišky nebo umělý sníh. Pravděpodobně budete váhat, který je ten nejlepší a který strom vybrat.

Stojánek je samozřejmostí

K živému stromku potřebujete vždy přikoupit stojan, pokud nemáte z minulých sezón. To v případě umělých nehrozí. Součástí umělých stromečků je vždy nějaký stojánek.

Můžete to být kovový stojánek, umělohmotný stojan, květináč, stojan v dřevěném obalu, v jutovém obalu nebo se jedná o jiný materiál. Vždy perfektně se stojánkem i stojanem k sobě pasují.

Vysoký nebo malý?

Preferujete vysoký nebo malý stromek? I v tomto případě si můžete vybrat. Potřebujete vysokého krasavce, kterého nikdo nepřehlédne nebo jen nějaký střední? Nebo byste raději malý?

Prodávají se stromky vysoké i přes dva metry, stejně jako menší (1 metr) nebo úplně malé, které se hodí na stůl. Každý si vybere přesně podle sebe.

Důležité je vybrat si takový, který bude odpovídat vašim představám. Obrovský zvolí někdo, kdo má doma vysoké stropy a velkou rodinu a nejmenší třeba někdo, kdo svátky moc neslaví. K tomu je potřeba stromeček pěkně ozdobit.

Perfektní tvar i hustota větví

To nejdůležitější na stromku je jeho tvar, který působí, jako by byl přirozený. Samozřejmě se odvíjí vždy od ceny a značky, můžete natrefit na umělé stromky, které nemají moc hezký tvar. To si ale musíte vždy správně vybrat, protože všechno je o ceně.

V každém případě my jsme našli celou řadu stromků, které pořídíte za velice dobré ceny. Některé jsou levné, jiné zase drahé. Nebo si můžete koupit rovnou ozdobený stromek. Vždy máte možnost výběru.

Proč si ho vybrat?

Umělý stromek má mnohé výhody, ale i nevýhody. Na několik z nich jsme se podívali:

  • ✅ Vybíráte z mnoha různých stromečků
  • ✅ Rovnou vidíte, jak vypadá
  • ✅ Šetříte přírodu, živý není zbytečně pokácen
  • ✅ Ušetříte, vydrží dlouhou dobu
  • ✅ Nepadá mu jehličí
  • ✅ Má rovnou stojan
  • ✅ Pohodlně ho koupíte v e-shopu zde, zde a zde
  • ☑️ Musíte ho během roku někde skladovat

Recenze a zkušenosti na uvedené kousky jsou převážně pozitivní. Jedná se o kvalitní stromky, které vypadají krásně. Ve vašem obýváku budou vypadat určitě skvostně.

Kde umělý stromek koupit?

Největší výběr najdete na internetu. Našla jsem e-shopy s opravdu velkou nabídkou zde, zde a zde za nízké ceny. Navíc tam je teď ně výprodej a sleva. Každý e-shop to má jinak, ale zajisté si v nich něco vyberete.
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: