Uherské Hradiště - vánoční jarmark

/media/image/uherskehradiste.jpg


Oblíbené vánoční období máme za dveřmi a s ním i tradiční jarmark, Mikuláše a rozsvícení stromu v Uherském Hradišti. Opět se bude jednat o velmi krásné adventní období, ve kterém se určitě nebudete nudit. Nejen v Hradišti, ale také v okolí je připraven velmi zajímavý program, který je doplněn trhy. Co na to říkáte, vydáte se je navštívit?

Rozsvícení vánočního stromu

Poslední den v listopadu bude na Masarykově náměstí rozsvícen vánoční strom, ke kterému se samozřejmě neodmyslitelně patří tradiční doprovodný program.


Mikulášský rej

Co by to byl za prosinec, kdyby na Masarykově náměstí chyběla známá trojice - Mikuláš, anděl a čert? Přesně tak ani tato trojice nezapomene přijít postrašit a odměnit děti ve středu 5. prosince.

Vánoční jarmark v Hradišti

Vánoční jarmark v Uherském Hradišti se bude konat od 8.12. do 23.12.2018. Vánoční trhy budou probíhat na Masarykově náměstí, na kterém najdete desítky řemeslníků, kulturní program a mnoho dalšího.

Během toho se můžete podívat na ukázky ruční výroby, košíkařství a kovářství, dále nakoupíte mnoho zajímavých věcí od vánočních dekorací a ozdob, přes nákup drobných dárků až po tradiční občerstvení a nápoje. Určitě se i vy těšíte na to, až si něco dobrého a hezkého koupíte. K tomu bude připraven také doprovodný kulturní program, který taktéž mnohé zaujme.

Těšíte se na oblíbené vánoční trhy v Uherském Hradišti?


Vaše komentáře


Pěkný program. Díky pořadatelům.
Staňa., 24. prosince 2017

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: