Uherské Hradiště - vánoční jarmark

/media/image/uherskehradiste.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Oblíbené vánoční období máme za dveřmi a s ním i tradiční jarmark, Mikuláše a rozsvícení stromu v Uherském Hradišti. Opět se bude jednat o velmi krásné adventní období, ve kterém se určitě nebudete nudit. Nejen v Hradišti, ale také v okolí je připraven velmi zajímavý program, který je doplněn trhy. Co na to říkáte, vydáte se je navštívit?

Rozsvícení vánočního stromu

✅ Začátkem prosince bude na Masarykově náměstí asi rozsvícen vánoční strom, ke kterému se samozřejmě neodmyslitelně patří tradiční doprovodný program.

👍 Rozsvěcení stromu proběhne začátkem prosince.

Na Masarykově náměstí se bude prodávat občerstvení přes celý prosinec v tradičních stáncích ze dřeva.

Mikulášský rej

✅ Co by to byl za prosinec, kdyby na Masarykově náměstí chyběla známá trojice - Mikuláš, anděl a čert? Přesně tak ani tato trojice nezapomene přijít postrašit a odměnit děti.

👍 Na Mikuláše se můžete těšit v prosinci.

Vánoční jarmark v Hradišti

✅ Vánoční jarmark v Uherském Hradišti se bude konat od 9. 12. do 22. 12. 2023. Vánoční trhy budou probíhat na Masarykově náměstí, na kterém najdete desítky řemeslníků, kulturní program a mnoho dalšího.

👍 Tato akce bude probíhat od 9. do 22. prosince.Během toho se můžete podívat na ukázky ruční výroby, košíkařství a kovářství, dále nakoupíte mnoho zajímavých věcí od vánočních dekorací a ozdob, přes nákup drobných dárků až po tradiční občerstvení a nápoje. Určitě se i vy těšíte na to, až si něco dobrého a hezkého koupíte. K tomu bude připraven také doprovodný kulturní program, který taktéž mnohé zaujme.

Těšíte se na oblíbené vánoční trhy v Uherském Hradišti?


Vaše komentáře


Pěkný program. Díky pořadatelům.
Staňa., 24. prosince 2017

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: