Silvestr na horách 2011

/media/images/lyzovani.jpg

Konec roku se již pomalu blíží a s ním i Silvestr. Můžete také oslavit Silvestr na horách 2011. Konec roku je velmi oblíbené oslavit na horách a na lyžích s přáteli nebo s rodinou. Všude je silvestrovská atmosféra plná oslav, zábavy a sněhu. Oslavte Silvestr 2011 na sjezdovce.

Pokud chcete oslavit Silvestr na horách, pospěšte si s objednáním zájezdu, protože je o zájezdy na konci roku již tradičně obrovský zájem. Nenechávejte to na poslední chvíli a raději spěchejte. Doporučujeme vám CK New Travel, která nabízí rozmanitou nabídku zimních zájezdů. Na horách můžete strávit i Vánoce.

Lyžařské zájezdy 2011

Oblíbené je strávit Silvestr na horách. Je velmi příjemné jet lyžovat a užívat krásnou a dlouho zimu. Kvalitní lyžarský pobyt na výborných sjezdovkách - co víc si může člověk přát?
Zájezdy si můžete vybrat v blízkém Rakousku, Švýcarsku, Itálii nebo Francii. Ve všech případech budete lyžovat na kvalitních sjezdovkách v Alpách. Lyžarské zájezdy jsou dostupné v mnoha střediscích za nejlepší ceny. Můžete si vybrat pobyt bez stravy, s polopenzí nebo all inclusive. Podívejte se na zajímavou nabídku této CK.

Samozřejmě můžete lyžovat i v našich končinách, kde se také jedná o velmi dobré lyžování zároveň s oslavou Silvestra.

Hledáte levné lyžařské zájezdy?

lyžování v rakousku lyžování v italii lyžování ve svycarsku lyžování ve francii


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: