Dárek pro kuřáky

/media/images/v63.jpg

(kteří se chtějí odnaučit kouřit nebo alespoň kouřit levněji)

Jak všichni víme kouření není zdravé, škodí jak samotnému kuřákovi, tak i jeho okolí. Možná patříte i vy ke kuřákům, možná někdo z vašich blízkých. Mnoho lidí se neustále snaží odnaučit kouřit. Někdy se to někomu podaří, většinou ale ne. Často lidé začínají od 1.1. a to bude již za chvíli.

Chcete někomu věnovat jako dárek sadu na odvykání kouření? Pokud se dotyčný snaží přestat, tak je výborný dárek. Nebo alespoň mu kupte elektronickou cigaretu, která by pro správný krok k odvykání mohla stačit. Už vás kuřák nebude obtěžovat cigaretami a kouřem. Zkuste ji a uvidíte.

Odvykání kouření může být velmi obtížné. Důležité je uvědomit si proč vlastně kouříte, jaké jsou a nejsou výhody kouření, prospívá to vašim dětem, drahé polovičce lidem v práci...? Udělejte něco pro své zdraví a přestaňte.

Elektronická cigareta je dobrým pomocníkem na odvykání kouření. Díky elektronické cigaretě, která vůbec nesmrdí a má méně škodlivých látek, si můžete odvyknout kouření za 10 - 20 týdnů. No, nebylo by to úžasné nenásilně přestat? Navíc elektronická cigareta je mnohem levnější než klasické cigarety.

Pokud přestane kouřit někdo, u koho vám vadí, že kouří, bude to velkým dárkem i pro vás. Pokud chcete kouřit levněji, tak i elektronická cigareta je dobrou volbou.

Kupte kvalitní a levnou elektronickou cigaretu zde.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: