Erotické pralinky

/media/image/epralinky01.jpg

Čokolády, bonboniéry a pralinky patří mezi nejoblíbenější vánoční dárky už po mnoho let. Pokud takový dárek dáváte někomu, kdo má rád sladké, tak chybu určitě neuděláte a kdo moc sladké rád nemá, tak se s vámi aspoň o trošku podělí. Co tak ale letos udělat změnu a koupit netradiční figurky z výborné belgické a italské čokolády?

Období Vánoc je plné mlsání, co ale říkáte na to, že byste vyměnili vánoční cukroví za výborné pralinky? Pralinky rozplývající se na jazyku skvěle chutnají a vy si je určitě zamilujete. Obzvláště, při pohledu na tyto netradiční pralinky plné erotiky.

Pralinky z belgické a italské čokolády

Pralinky jsou charakteristické svou lahodnou a unikátní chutí. Možná vás už omrzely pralinky, které mají klasický tvar, tak je na čase otestovat pralinky netradičních tvarů. Ochutnejte třeba figurky ve tvaru penisu nebo poprsí. Tyto erotické pralinky jsou vyráběny ručně z belgické nebo italské čokolády a některé jsou plněny zajímavou náplní. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky různých druhů.

pralinky

Vhodný dárek pro partnerku nebo partnera

Erotické pralinky jsou skvělým dárkem (nejen vánočním, ale i k narozeninám nebo také k výročí) pro vaši partnerku nebo partnera. Tímto dárkem potěšíte nejen vaše chuťové buňky, ale mohou být i příjemným zpestřením při trávení volného času. Proč si tedy nepochutnat rovnou víckrát...

Belgické a italské pralinky, které mají lechtivý tvar, jsou buď z mléčné, bílé, nebo hořké čokolády, takže si určitě vyberete podle toho, jakou máte rádi. K tomu si můžete vybrat erotické pralinky s alkoholovou nebo peppermintovou náplní. Další variantou jsou duté figurky. Vždy záleží na tom, jaké pralinky máte raději.

Pokud chcete vědět, kde tyto pralinky můžete koupit, tak se podívejte na tento e-shop: www.eroticke-pralinky.cz.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: