Originální dárky - Gadgets

/media/images/img13.jpg

Určitě i vy rádi kupujete dárky pro své blízké. Nemusí to být jen dárky na narozeniny či na Vánoce, ale také i kdykoliv během roku. Ovšem často se stane, že nevíte, co by mohlo dotyčnou či dotyčného potěšit. To, co má rád/a, jste koupili už minule a teď nevíte co. Chtělo by to vybrat si z nějakých originálních dárků (gadgets). Gadgets jsou zajímavé originální dárky, které potěší snad každého - vaši maminku, dceru, syna, přítele...

Magické UFO je létající gadget. UFO se samo vznáší a ovládá se pomocí pohybů rukou. Tímto malým létajícím objektem potěšíte nejen zvídavé a hravé děti, ale i dospělé. Navíc UFO můžete ukazovat svým přátelům a předvést se před nimi.

Chtěli byste doma pěstovat rostliny, ale máte strach, že by to bylo složité? Zkuste pěstovat rostlinky Grow It, která vyrostou téměř samy. Stačí si jen koupit sadu s rostlinkou, kterou si vyberete. V sadě naleznete květináčky, semínka, výživové disky, značkovače a rady a tipy k pěstování. Jaké rostlinky byste mohli pěstovat? Mucholapku, buráky, bonsaje, sedmikrásky, kaktusy, kávu, Aloe Vera, chmel... a mnoho dalších. Jedna rostlinka je pěknější než druhá. Potěšte tak své blízké.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: