Robotický vysavač - skvělý tip na dárek pro celou rodinu

/media/images/v69a.jpg

Nevíte, co koupit rodičům, manželce, manželovi nebo někomu, kdo se stará o úklid domácnosti? Zkuste robotický vysavač. Tímto dárkem budou všichni nadšeni.

Už vás nebaví pořád vytahovat vysavač a vysávat? Strávíte při tom hodinu, dvě... a za chvíli to opět vypadá, že jste nic nedělali. Navíc máte domácí mazlíčky, kteří kdykoliv kdy projdou zanechají na podlaze chlupy? Zkuste jít na to s robotickým vysavačem. Uklidí z podlahy prach, vlasy, chlupy, drobky, špínu, pyl...

Robotický vysavač je inteligentní domácí pomocník, který vám vysaje celý byt. Stačí ho jen zapnout a on vše vysaje. Samozřejmě, že nevysaje místa, kde se kvůli své velikosti nevejde. Hodí se na všechny typy podlah, koberce s krátkým vlasem a vysává i pod pohovkou či pod postelí, pokud se tam dostane.

Robotický vysavač se před luxováním nabíjí a když během vysávání pocítí nedostatek energie, sám se jede nabít. Většina vysavačů má několik režimů a režim načasování. Ovládá se automaticky, takže se o nic nemusíte starat.
Pokud máte navíc doma na kočku, určitě se jí bude robot líbit a možná to bude její taxi. Kočky se rády na vysavač posadí a jezdí s ním. Vysavač pracuje a kočka má velmi dobrou zábavu.

Pokud si myslíte, že robotický vysavač je drahý, tak to není vůbec pravda. I kvalitní modely se dají pořídit za pár tisíc. Firem, které vyrábějí roboty je mnoho a stačí si jen vybrat ten správný.
Oblíbené značky jsou LG, Samsung, Ecovacs, Goddess, ...


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: