Originální dárky - Gadgets

/media/images/img13.jpg

Vybrat správný dárek pro kohokoliv není zrovna jednoduché. Některé dárky mohou být již ohrané, proto by stálo za řeč vybrat originální dárek. Originální dárky se nazývají gadgets a jedná se o velice zajímavé dárky, které potěší snad každého. Může se jednat jak o doplňky do domácnosti, USB hračky, tak i o exotické pochoutky či jiné zábavné vychytávky. Stačí si jen vybrat dárek, který by mohl zaujmout. Gadgets se stávají stále více vyhledávanější.

Mezi oblíbené gadgets patří doplňky do domácnosti. Do kuchyně si můžete pořídit banánovou nebo zvířecí chňapku, držák na hrnce, který vypadá jako panáček, pastičku na sýr, která je vlastně kráječ sýru nebo prst na těsto, pomocí kterého budete moci ochutnávat těsto či pomazánku. Ovšem můžete si zakoupit i další doplňky, které najdou své uplatnění v domácnosti jako je profesionální šroubovák, kouzelné svíčky, rádio do koupelny nebo stolek pod notebook do postele. Originální dárek je také minigril, který se vám vejde do batohu a pak na něm můžete grilovat až 575 g masa nebo zeleniny.

Do USB portu nemusíte připínat jen počítačové periferie, můžete si do nich zapojit také dárky - gadgets. Zapojte si do USB Aroma lampu, která provoní váš pokoj a nezapomeňte si osvětlit vaše pracoviště USB lampičkou. Pokud máte rádi vychlazené nápoje, není nad to si pořídit USB ledničku, do které se vejde jedna plechovka piva nebo jiného nápoje. Samozřejmě ne všechny dárky musí být praktické, některé USB hračky by měly sloužit jen k pobavení. Například se zasmějete při pohledu na USB psa, který ošuká vaše USB nebo při pohledu na mluvícího USB papouška, který se bude snažit naučit vše, co uslyší.

Tyto úžasné dárky si můžete objednat přes e-shop nebo si je můžete vyzvednout nebo koupit v kamenné prodejně s velkým výběrem zboží, která se nachází v Praze 3. Pokud máte vlastní obchod a máte zájem o velkoobchodní prodej, tak je tady pro vás "velkoobchod s dárky".


Vaše komentáře


Já ze všeho nejradši dávám i dostávám zážitkové nebo nějaké pobytové dárky. Ale pobytové pouze v případě, že se jedná o pobyt někde mimo místo bydliště, pokud možno někde, kde daná osoba ještě nebyla, aby měla možnost si to tam všechno i prohlédnout a odnést si také zážitky. Já bydlím s rodinou už třetím rokem v Brně a moji rodiče tady ještě ani jednou nebyli. Neustále pracují na zahradě a sem se nedostanou, tak jsem jim letos k Vánocům koupila poukaz na wellness víkend do resortu v Kuřimi, protože vím, že to je donutí sem jet, protože by nedovolili tu ztrátu peněz, když už jsem to zaplatila :D Tak se na ně celá rodina moc těšíme :)
Kikush, 13. prosince 2013

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: