Vánoce 2012

/media/images/dekorace06.jpg

13.6.2012
Již za chvíli zde budou opět Vánoce, nejoblíbenější svátky plné cukroví, dárků, vánoční výzdoby a hlavně příjemné vánoční atmosféry. Vánoce určitě i vy budete trávit s rodinou, partnerem či přáteli. Vánoce 2012 budou v pondělí 24.12.2012. Dále následují dva svátky vánoční a o týden později bude Silvestr.

Jak na Štědrý den?

Určitě i vy, tak jako většina lidí v ČR, se na Štědrý den a celé Vánoce připravujete dlouhou dobu dopředu. Stačí jen zmínit oblíbené i nenáviděné nakupování dárků, pečení cukroví, uklízení, smažení kapra, advent... Všechno se pěkně připraví, abyste si pak Vánoce 2012 dokonale užili.

Oblíbené vánoční pečení cukroví

Pečení vánočního cukroví patří v českých domácnostech k neopomenutelným vánočním povinnostem. Vybírání správných receptů, nakupování surovin a pak samotné pečení cukroví jako jsou vanilkové rohlíčky, vosí hnízda, rumové kuličky, linecké a další druhy cukroví. Podívejte se na nejoblíbenější vánoční cukroví, které můžete připravit nejen na Vánoce 2012.

Nakupování vánočních dárků

Pro někoho je nakupování dárků velmi příjemnou činností, pro jiné je tomu zase naopak. Vymyslet, jaký vánoční dárek by se někomu mohl líbit, dá často velmi zabrat. Koupit něco potřebného nebo naopak nějakou pozornost či užitečné oblečení? Někdy je to opravdu těžké. Podívejte se pro inspiraci na naše tipy, možná vás něco zaujme. Hračky, elektronika, parfémy, kupóny - to jsou ty nejčastější dárky v posledních letech.

Vánoční trhy na rok 2012

Každoročně v některých městech se konají vánoční trhy. Půjdete se podívat i vy na ty na vaše? Nakoupíte tam dárky, uzeniny, drobnosti nebo se raději budete chtít podívat na tu příjemnou vánoční atmosféru, která tam na vás čeká? Běžte se podívat na trhy, na některých je i vánoční program. Připravujeme velký seznam vánočních trhů s přesnými daty.


Vaše komentáře


Na vánoční trhy, v posledních letech do Bratislavy, jezdíme nasát právě tu vánoční atmosféru. Dárky už máme většinou nakoupeny, tak si děláme radost jen drobnostmi,většinou jsou to výrobky lidových řemeslníků. Ochutnáme i punč a nějakou specialitu ze slovenské kuchyně.Už se nemůžeme dočkat těch letošních!!
Soňa, 24. listopadu 2012

Dobrý den, v kolik hodin bude rozsvícení stromu 2012? Děkuji Janová
Lenka, 30. listopadu 2012

Strom bude v Berouně (podle IP tipujeme, ze Vam jde o tohle mesto) rozsvicen 2. 12. odpoledne/v podvecer (po 16 hod.).Admin
Admin, 30. listopadu 2012

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: