Jaký bude letos vánoční Frýdek-Místek?

/media/image/frydekmistek.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Vánoce se velmi rychle blíží, od těch minulých to uteklo opět jako voda a už jsou zase před námi. Za pár dní se můžeme procházet vánočně nazdobeným Frýdkem-Místkem, projít se po náměstí, kde najdeme stánky s vánočním zbožím a skvělou tradiční atmosférou všude okolo. K tomu je připraven i bohatý kulturní program. Těšíte se také na to, jaké trhy a osvětlení připravil Frýdek-Místek?

✅ Letos bude advent ve Frýdku-Místku opravdu zajímavý. Můžete se podívat na rozsvěcování stromu, na trhy na náměstí Svobody, Mikuláše a rovněž na adventní městečko.

Kdy začnou trhy na náměstí?

Letošní vánoční trhy jsou naplánovány od 3. 12. do 23. 12. 2023. Každý den bude otevřeno od 9:00 do 18:00. Tři týdny si můžete užít tuto adventní akci na náměstí Svobody. Čeká zde na vás mnoho stánků, ve kterých naleznete vánoční sortiment, nápoje a občerstvení. Navíc všudypřítomná tradiční atmosféra, která připomene zvyky a poezii Vánoc, je opravdu skvělá.

👍 Adventní městečko je otevřeno od 3. do 23. prosince 2023.

Není třeba chodit po obchodech a nakupovat dárky, ale můžete si odpočinout právě na vánočních trzích, kde vás tamní atmosféra adventního městečka zklidní a ukáže pravou podstatu Vánoc.

Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení stromu proběhne taktéž na náměstí Svobody 3. prosince. Zajděte se určitě podívat na tuto skvělou tradiční akci, která je doplněna zajímavým programem. Vysoký strom plný svítidel se bude líbit nejen dětem, ale i jejich rodičům a návštěvníkům akce.

👍 Stromek bude rozsvícen 3. prosince v 16:00.

Kromě toho bude připraveno spousty dalších akcí, které byste neměli vynechat. Stačí se podívat na vývěsku, kde je najdete velice mnoho. Krásná výzdoba, strom a betlém vás jistě zaujme.✅ Letošní vánoční trhy ve Frýdku-Místku budou zajisté velkolepou událostí, pokud byste se ale chtěli podívat na větší trhy, zajeďte si třeba do Ostravy nebo Havířova. I tam budou mít hezký jarmark.

S adventem je spojeno pečení cukroví, pokud letos budete péct, podívejte se na oblíbené recepty. Určitě si jich vyberete rovnou několik, podle kterých budete péct vánoční cukroví.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: