Jaký bude letos vánoční Frýdek-Místek?

/media/image/frydekmistek.jpg


Vánoce se velmi rychle blíží, od těch minulých to uteklo opět jako voda a už jsou zase před námi. Za pár dní se můžeme procházet vánočně nazdobeným Frýdkem-Místkem, projít se po náměstí, kde najdeme stánky s vánočním zbožím a skvělou tradiční atmosférou všude okolo. K tomu je připraven i bohatý kulturní program. Těšíte se také na to, jaké trhy a osvětlení připravil Frýdek-Místek?

Letos byly trhy kvůli koronaviru zrušeny. V pátek se rozsvítí výzdoba, strom, betlém atp.

✅ Letos bude advent ve Frýdku-Místku opravdu zajímavý. Můžete se podívat na rozsvěcování stromu, na trhy na náměstí Svobody, Mikuláše a rovněž na adventní městečko.

Kdy začnou trhy na náměstí?

Letošní vánoční trhy jsou naplánovány od 27. 11. do 23. 12. 2020. Každý den bude otevřeno od 9:00 do 18:00. Přes tři týdny si můžete užít tuto adventní akci na náměstí Svobody. Čeká zde na vás mnoho stánků, ve kterých naleznete vánoční sortiment, nápoje a občerstvení. Navíc všudypřítomná tradiční atmosféra, která připomene zvyky a poezii Vánoc, je opravdu skvělá.

👍 Tato adventní akce se koná od 27. listopadu do 23. prosince.


Není třeba chodit po obchodech a nakupovat dárky, ale můžete si odpočinout právě na vánočních trzích, kde vás tamní atmosféra adventního městečka zklidní a ukáže pravou podstatu Vánoc.

Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení stromu proběhne taktéž na náměstí Svobody asi v pátek 27. 11. 2020. Zajděte se určitě podívat na tuto skvělou tradiční akci, která je doplněna zajímavým programem. Vysoký strom plný svítidel se bude líbit nejen dětem, ale i jejich rodičům a návštěvníkům akce.

👍 Stromek bude rozsvícen 27. listopadu. Nebude se jednat o slavnostní akci.

Kromě toho bude připraveno spousty dalších akcí, které byste neměli vynechat. Stačí se podívat na vývěsku, kde je najdete velice mnoho.✅ Letošní vánoční trhy ve Frýdku-Místku budou zajisté velkolepou událostí, pokud byste se ale chtěli podívat na větší trhy, zajeďte si třeba do Ostravy nebo Havířova. I tam budou mít hezký jarmark.

S adventem je spojeno pečení cukroví, pokud letos budete péct, podívejte se na oblíbené recepty. Určitě si jich vyberete rovnou několik, podle kterých budete péct vánoční cukroví.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: