Vánoční trhy v Mladé Boleslavi

/media/images/vetvicka.jpg


S Vánocemi je každoročně spojeno mnoho zajímavých událostí, mezi které patří tradiční vánoční trhy, rozsvícení stromu na náměstí nebo strašení Mikuláše s čertem. Kromě návštěvy zmiňovaných akcí děláme i další věci - pečeme cukroví, nakupujeme dárky nebo se pustíme do vánočního úklidu.

Každý z nás má určitě vlastní plán, jak by mohl strávit celý advent. Důležité je nenechávat všechno na poslední chvíli a správně si celý prosinec rozvrhnout, protože uteče velmi rychle.

Mladá Boleslav toho letos připravila opravdu hodně, stačí si jen vybrat a dané akce navštívit.

✅ Kdy bude rozsvícení stromu na náměstí?

V roce 2019 se můžete těšit na rozsvěcování vánočního stromu, které letos má být na první adventní neděli 1. 12. v 17:00 na Staroměstském náměstí. Dále na vás čeká kulturní program a stánky s dobrým občerstvením.

👍 Rozsvícení stromku proběhne 1. listopadu v 17 hodin na Staroměstském náměstí.


✅ Přijde i Mikuláš

Také se můžete těšit na Mikuláše s anděly a čertem, který se na vás bude těšit 5. prosince od 17:00 na náměstí. Pro děti je připraven zajímavý program, který se jim bude zaručeně líbit. V Templu začínají od 15:00 hodin dílny pro děti.Dále na vás čeká kulturní program a stánky s dobrým občerstvením.

👍 Mikuláš přijde na náměstí 5. prosince v 17:00 hodin.

Na náměstí můžete očekávat pěvecký sbor Paprsek, příchod Mikuláše, otevření nebe a pekla nebo zazpívá Vlasta Horváth. Nebudou chybět stánky s občerstvením a nadílka od Mikuláše.

✅ Kdy budou večerní adventní trhy?

Téměř přes celý prosince můžete navštívit unikátní večerní trhy, které se nekonají snad nikde v republice. Konají se od 1. prosince do 22. prosince v parku Výstaviště.

👍 Tato akce se koná v Mladé Boleslavi 1. do 22. prosince.

Bude připraven krásně nazdobený park i stánky s bohatým sortimentem. Nebude chybět ani zajímavý program. Zajděte se na ně podívat a užijte si tradiční atmosféru.

✅ Kdy bude vánoční jarmark?

Vánoční trhy v Mladé Boleslavi se budou letos konat v sobotu 7. 12. 2019 na Českobratrském náměstí. Čeká na vás i bohatý doprovodný program.

👍 Tato akce se koná 7. prosince od 9:00 do 15:00 hodin.

Na stáncích je možné koupit zajímavé ozdoby, dárky, doplňky, občerstvení, kapříky a mnoho dalšího. Užijte si skvělou atmosféru a potkejte se s přáteli.✅ Nechybí ani adventní trhy

Rovněž se na Staroměstském náměstí od 14. 12. do 15. 12. 2019 konají 8. adventní trhy. Můžete si zajít něco dobrého pořídit na stánky, kde vám nabídnou vánoční dobroty a pochutiny, dekoraci, medovinu, řemeslné výrobky i kapry. Nebude chybět ani kulturní program.

👍 Tato akce se koná od 14. do 15. prosince od 9:00 do 17:00 hodin.

✅ Vánoce na hradě

Další zajímavou akcí je jednodenní akce na hradě. Jedná se o Vánoce na hradě, které se konají 14. prosince od 10:00 do 18:00 hodin.

Po Vánocích je připravena i oslava Silvestra. Mladá Boleslav přivítá na Staroměstském náměstí nový rok akcí Rozloučení se starým rokem. Podívejte se na oslavy, odpočet, ochutnejte punč i přípitek.

Víte, kdy se konají trhy v nedaleké Praze?Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: