Vánoční trhy v Mladé Boleslavi

/media/images/vetvicka.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

S Vánocemi je každoročně spojeno mnoho zajímavých událostí, mezi které patří tradiční vánoční trhy, rozsvícení stromu na náměstí nebo strašení Mikuláše s čertem. Kromě návštěvy zmiňovaných akcí děláme i další věci - pečeme cukroví, nakupujeme dárky nebo se pustíme do vánočního úklidu.

Každý z nás má určitě vlastní plán, jak by mohl strávit celý advent. Důležité je nenechávat všechno na poslední chvíli a správně si celý prosinec rozvrhnout, protože uteče velmi rychle.

Mladá Boleslav toho letos připravila opravdu hodně, stačí si jen vybrat a dané akce navštívit.

✅ Kdy bude rozsvícení stromu na náměstí?

V roce 2023 se můžete těšit na rozsvěcování vánočního stromu, které letos má být na první adventní neděli 3. 12. na Staroměstském náměstí. Dále na vás čeká kulturní program a stánky s dobrým občerstvením.

👍 Rozsvícení stromku proběhne 3. prosince na Staroměstském náměstí v 17 hodin.

✅ Přijde i Mikuláš

Také se můžete těšit na Mikuláše s anděly a čertem, který se na vás bude rovněž těšit 5. prosince na náměstí. Pro děti je připraven zajímavý program, který se jim bude zaručeně líbit. V Templu začínají od 15:00 hodin dílny pro děti. Dále na vás čeká kulturní program a stánky s dobrým občerstvením.

👍 Mikuláš přijde na náměstí 5. prosinc od 17:00 hodin.

Na náměstí očekávejte zajímavý program, příchod Mikuláše, čerty na čtyřkolkách, sestup andělů z nebe, otevření nebe a pekla nebo vystoupení Kateřiny Brožové. Nebudou chybět stánky s občerstvením a nadílka od Mikuláše.

✅ Kdy budou večerní adventní trhy?

Přes celý prosinec můžete navštívit unikátní večerní trhy, které se nekonají snad nikde v republice. Konají se od 3. do 31. prosince v parku Výstaviště od 16:00 do 20:00 hodin.

👍 Tato akce se koná v Mladé Boleslavi od 3. do 31. prosince 2023.

Bude připraven krásně nazdobený park i stánky s bohatým sortimentem. Nebude chybět ani zajímavý program. Zajděte se na ně podívat a užijte si tradiční atmosféru.

✅ Kdy bude vánoční jarmark?

Vánoční trhy v Mladé Boleslavi se budou letos konat i na Českobratrském náměstí. Čeká na vás i bohatý doprovodný program.

👍 Zatím nebylo zveřejněno datum konání.

Na stáncích je možné koupit zajímavé ozdoby, dárky, doplňky, občerstvení, kapříky a mnoho dalšího. Užijte si skvělou atmosféru a potkejte se s přáteli.✅ Nechybí ani adventní trhy

Rovněž se na Staroměstském náměstí konají v polovině prosince adventní trhy. Můžete si zajít něco dobrého pořídit na stánky, kde vám nabídnou vánoční dobroty a pochutiny, dekoraci, medovinu, řemeslné výrobky i kapry. Nebude chybět ani kulturní program.

👍 Tato akce se koná v polovině prosince od 9:00 do 17:00 hodin.

✅ Vánoce na hradě

Další zajímavou akcí je akce na hradě. Jedná se o Vánoce na hradě, které se konají někdy v prosinci.

Po Vánocích je připravena i oslava Silvestra. Mladá Boleslav přivítá na Staroměstském náměstí nový rok akcí Rozloučení se starým rokem. Podívejte se na oslavy, odpočet, ochutnejte punč i přípitek.

Víte, kdy se konají trhy v nedaleké Praze?


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: