Vánoční trhy v Mladé Boleslavi

/media/images/vetvicka.jpg


S Vánocemi je každoročně spojeno mnoho zajímavých událostí, mezi které patří tradiční vánoční trhy, rozsvícení stromu na náměstí nebo strašení Mikuláše s čertem. Kromě návštěvy zmiňovaných akcí děláme i další věci - pečeme cukroví, nakupujeme dárky nebo se pustíme do vánočního úklidu.

Každý z nás má určitě vlastní plán, jak by mohl strávit celý advent. Důležité je nenechávat všechno na poslední chvíli a správně si celý prosinec rozvrhnout, protože uteče velmi rychle.


Rozsvícení stromu na náměstí

V roce 2018 se můžete těšit na rozsvěcování vánočního stromu, které letos má být na první adventní neděli 2.12. v 17:00 na Staroměstském náměstí. Dále na vás čeká kulturní program a stánky s dobrým občerstvením.

Přijde i Mikuláš

Také se můžete těšit na Mikuláše s anděly a čertem, který se na vás bude těšit 5. prosince od 17:00 na náměstí. Pro děti je připraven zajímavý program, který se jim bude líbit. V Templu bude o něco dřív.

Vánoční jarmark

Vánoční trhy v Mladé Boleslavi se budou letos konat v sobotu 8.12.2018 na Českobratrském náměstí. Čeká na vás i bohatý doprovodný program.
Na stáncích je možné koupit zajímavé ozdoby, dárky, doplňky, občerstvení, kapříky a mnoho dalšího. Užijte si skvělou atmosféru a potkejte se s přáteli.

Adventní trhy

Rovněž se na Staroměstském náměstí od 14.12. do 15.12.2018 konají 7. adventní trhy. Můžete si zajít něco dobrého pořídit na stánky, kde vám nabídnou vánoční dobroty a pochutiny, dekoraci, medovinu, řemeslné výrobky i kapry. Nebude chybět ani kulturní program.

Po Vánocích je připravena i oslava Silvestra. Mladá Boleslav přivítá na Staroměstském náměstí nový rok akcí Rozloučení se starým rokem, která je naplánována od 21:00. Podívejte se na oslavy, odpočet, punč i přípitek.

Víte, kdy se konají trhy v nedaleké Praze?


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: