Vánoční trhy v Mladé Boleslavi

/media/images/vetvicka.jpg


S Vánocemi je každoročně spojeno mnoho zajímavých událostí, mezi které patří tradiční vánoční trhy, rozsvícení stromu na náměstí nebo strašení Mikuláše s čertem. Kromě návštěvy zmiňovaných akcí děláme i další věci - pečeme cukroví, nakupujeme dárky nebo se pustíme do vánočního úklidu.

Každý z nás má určitě vlastní plán, jak by mohl strávit celý advent. Důležité je nenechávat všechno na poslední chvíli a správně si celý prosinec rozvrhnout, protože uteče velmi rychle.

Rozsvícení stromu na náměstí

V roce 2016 je rozsvěcování vánočního stromu naplánováno na poslední neděli tedy na 27. listopadu. Tato akce se uskuteční v 17:00 na Staroměstském náměstí. Zajděte se na ni podívat. Opět se bude jednat o zajímavou událost, která bude doplněna vánoční atmosférou, doprovodným programem, koledami a občerstvením. Na pódiu vystoupí Standa Hložek a dětský pěvecký sbor.

Vánoční jarmark

Vánoční trhy v Mladé Boleslavi se budou letos konat v sobotu 10.12.2016 na Staroměstském náměstí od 10:00 hodin.
Na stáncích je možné koupit zajímavé ozdoby, dárky, doplňky, občerstvení a mnoho dalšího. Užijte si skvělou atmosféru a potkejte se s přáteli.

Po Vánocích je připravena i oslava Silvestra. Mladá Boleslav přivítá na Staroměstském náměstí nový rok akcí Zvonění do nového roku, která je naplánována na pozdní odpoledne.
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: