Vánoční trhy v Mladé Boleslavi

/media/images/vetvicka.jpg


S Vánocemi je každoročně spojeno mnoho zajímavých událostí, mezi které patří tradiční vánoční trhy, rozsvícení stromu na náměstí nebo strašení Mikuláše s čertem. Kromě návštěvy zmiňovaných akcí děláme i další věci - pečeme cukroví, nakupujeme dárky nebo se pustíme do vánočního úklidu.

Každý z nás má určitě vlastní plán, jak by mohl strávit celý advent. Důležité je nenechávat všechno na poslední chvíli a správně si celý prosinec rozvrhnout, protože uteče velmi rychle.


Rozsvícení stromu na náměstí

V roce 2017 se můžete těšit na rozsvěcování vánočního stromu, které ale zatím nemá zveřejněno datum. Až budeme vědět, kdy se tato zajímavá údálost bude konat, doplníme to zde.

Vánoční trhy

Podle posledních zpráv by trhy letos měla čekat zásadní změna, přestěhují se ze Staroměstského náměstí do parku na Výstavišti, kde se budou konat od 1. prosince do 23. prosince. Rovněž se můžete těšit na doprovodný program v odpoledních hodinách, kdy se na trzích představí místní soubory, kapely, spolky a další.

Na Výstavišti se můžete těšit na obrovské ruské kolo (zatím je v jednání), zatímco na Staroměstském náměstí na historický kolotoč, betlém, rozsvícený strom a další atrakce.

Vánoční jarmark

Vánoční trhy v Mladé Boleslavi se budou letos konat v sobotu 9.12.2017 na Českobratrském náměstí. Čeká na vás i bohatý doprovodný program.
Na stáncích je možné koupit zajímavé ozdoby, dárky, doplňky, občerstvení, kapříky a mnoho dalšího. Užijte si skvělou atmosféru a potkejte se s přáteli.

Adventní trhy

Rovněž se na Staroměstském náměstí od 15.12. do 17.12.2017 konají adventní trhy. Můžete si zajít něco dobrého pořídit na stánky, kde vám nabídnou vánoční dobroty a pochutiny, dekoraci, medovinu, řemeslné výrobky i kapry. Nebude chybět ani kulturní program.

Po Vánocích je připravena i oslava Silvestra. Mladá Boleslav přivítá na Staroměstském náměstí nový rok akcí Zvonění do nového roku, která je naplánována na pozdní odpoledne.

Víte, kdy se konají trhy v nedaleké Praze?
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: