Vánoce a jarmark v Ratíškovicích 2023

/media/image/ozdobyf.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Za chvíli tady máme Vánoce, se kterými jsou spojeny vánoční trhy a adventní jarmarky konající se ve větších i menších obcích. Jednou z nich jsou i Ratíškovice. Víte, na co se můžete počátkem adventu těšit?

✅ Rozsvícení vánočního stromu

U Obecního úřadu Ratíškovice se můžete podívat na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které proběhne v pátek 1. 12. 2023 v 17:00. Ke zpříjemnění atmosféry nebude chybět program, občerstvení a tradičně nazdobený stromeček.

✅ Vánoční jarmark v Ratíškovicích

Osvětová beseda Ratíškovice a Spolkový dům letos pořádá tradiční vánoční jarmark, který se koná ve Spolkovém domě v Ratíškovicích, a to v následujícím datu:
neděle 3. 12. 2023 od 13:00 hodin.

Připraven je bohatý kulturní program, během něhož se podíváte na vystoupení, která připravila děti ze školek i ze škol a jejich učitelé a lokální umělci.

Na jarmarku můžete nakoupit zajímavé zboží, mezi které patří například: med a výrobky z něj, originální kabelky, bižuterii, mýdla, perníčky, vánoční dekorace, věnce a spoustu dalšího zboží. Taktéž se zahřejte lahodným svařeným vínem.
Pro děti bude připravena Ježíškova pošta.

Během jarmarku se budou konat rovněž tvořivé dílny, kde je možné, aby děti vytvořily dárky a vyzkoušely si různé techniky tvoření.

Vstupné je dobrovolné.Další akce v prosinci

Podívejte se také na další zajímavé akce, které se budou konat právě v prosinci. Jedná se například o:

  • 24. 12. - Skauti roznášející betlémské světlo
  • 26. 12. - Koledování u jesliček
  • 27. 12. - Svěcení mladého vína
  • 31. 12. - Silvestrovský pochod

Podívejte se také na trhy do Uherského Hradiště nebo Kroměříže.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: