Vánoční zájezdy k moři a na hory

/media/images/hory.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Poslední dobou je oblíbené trávit Vánoce v zahraničí; buď pěkně strávit Vánoce u moře, nebo strávit Vánoce na horách. Další z možností je oslavit Vánoce doma a pak je znovu oslavit na nějakém překrásném zájezdu v příjemném prostředí jiné země než v České republice.

Vánoce u moře

Vánoční zájezd si můžete vybrat někde u moře - tady doma bude všude sníh a zima, vy si ale budete užívat někde v teple u pláže. Krásná dovolená se může stát snadno skutečností. Nejenže se podíváte do cizí země, ale také uvidíte tamější zvyky při oslavě Vánoc. To bude krásný zážitek, který se jen tak nezapomíná. Kromě toho, ať už v exotické, nebo blízké zemi, že si odpočinete, tak i skvěle oslavíte Vánoce u moře. Zájezdů na výběr je na prosinec v záři i v říjnu ještě dostatek, ale postupně se volná místa zmenšují, tak se může stát, že na poslední chvíli nic moc neseženete. Obecně se doporučuje moc nespoléhat na last minute zájezdy a raději si připlatit a mít jistotu, že jste si vybrali krásný vánoční zájezd.

Které země patří k oblíbeným?

Záleží na tom, jestli chcete jet blízko nebo daleko. Mezi oblíbené blízké země na vánoční zájezdy patří Portugalsko, Španělsko, Itálie, Řecko, Turecko, Tunisko i Egypt (ten je ale v současné situaci spíše nevhodný). Dále je zajímavá Paříž, pokud se chystáte prožít Vánoce opravdu romanticky. Z exotických zemí se dá jmenovat Kuba, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Dominikánská republika, Šrí Lanka, Venezuela, Mauritius nebo Maledivy. Všude tam a nejen tam můžete zažít exotické Vánoce.Vánoce na horách

Není nic krásnějšího než poté, co sníte bramborový salát a kapra nebo řízek, se obléknout a jít na procházku po horách nebo si zalyžovat. Vánoce na horách můžete strávit jak v České republice, tak i v zahraničí. Klidně můžete české tradice v zahraničí úplně vypustit a věnovat se pouze lyžování na krásných horách a zábavě s přáteli.

Která místa jsou nejlepší na lyžování?

Podíváme-li se na místa v zahraničí, tak samozřejmě nemůžeme zapomenout na Alpy, které se rozkládají téměř po celé Evropě. Můžete tak jet navštívit Rakousko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Slovinsko nebo Německo. Pokud vás tato část našeho kontinentu neláká, vyjeďte na sever a navštivte Norsko, Švédsko či Dánsko. Vánoce můžete oslavit prakticky kdekoliv.
Pokud chcete zůstat doma, objednejte si zájezd v Krkonoších, Jesenících, Beskydech, Jizerských horách, na Šumavě nebo i někde jinde. U nás je taky velmi krásně.

Již brzy se můžete podívat na aktuální nabídku zájezdů na Vánoce a Silvestr.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: