Silvestr u moře

/media/images/v12.jpg

Chystáte se letos oslavit Silvestr netradičně a nechcete ho pořád slavit na stejném místě doma nebo v hospodě? Vyberte si zájezd na neobvyklém místě; na výběr máte buď zájezd na horách, nebo zájezd u moře. To, co si vyberte je jen na vás. V obou případech se bude jednat o nezapomenutelný zážitek. Teď se podíváme na exotické zájezdy k moři, které se vyplatí koupit dlouho dopředu. Těsně před prosincem totiž bývá většina silvestrovských zájezdů na těch nejlepších místech již dávno vyprodaná, tak ať se nemusíte spokojit jen s něčím, co jste ve skutečnosti vůbec nechtěli.

Silvestr v exotické zemi

Oslavit Silvestr v některé z exotických zemích je určitě velmi lákavé. Zjistíte, jak vítají další rok tamější obyvatelé a navíc jej můžete slavit velice originálním způsobem - na pláži s koktejlem v ruce a exotickým nádechem. Kde se tedy můžete podívat? Zajímavá místa nejen k oslavám jsou těchto zemích: Thajsko, Mauritius, Maledivy, Seychely, Bali, Kuba, Dominikánská republika, Kanárské ostrovy, Jamajka, Tunisko i Egypt (za starých poklidných časů). Silvestrovské pobyty si raději kupte dopředu, protože v listopadu budou ceny buď mnohem dražší, nebo bude všude plno.

Nezapomínejte ani na Evropu

I když v Evropě je v prosinci celkem zima, teploty na jihu Evropy jsou poněkud příjemnější. Zpravidla se pohybují mezi 10 - 18°C, což už může stát za zájezd za teplem. Silvestrovské zájezdy i do méně častějších zemí jsou taktéž poslední dobou oblíbené. Můžete navštívit Portugalsko, Španělsko, Řecko, Krétu, Chorvatsko nebo Itálii. Všude se vám bude skvěle slavit Silvestr.

Při oslavách Silvestra u moře můžete nejen slavit příchod dalšího roku, ale i poznávat tamější kulturu a zvyky obyvatel daného státu. Navíc, kdo by se nechtěl bavit úplně jiným stylem než doteď? Pokud ale jezdíte každý rok slavit Silvestra do zahraničí, vydejte se tam i letos.

Silvestr u moře je velice lákavý pro všechny, kteří chtějí zažít něco velkolepého - velkou silvestrovskou oslavu.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: