Vánoční ozdoby 2023: Slaměné a korálkové

/media/images/ozdoby.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Ke správné vánoční atmosféře patří vánoční dekorace a vánoční ozdoby. Před sto lety byly oblíbené úplně jiné ozdoby než nyní. Jednalo se o ručně vyráběné ozdoby z dřeva, slámy nebo šišek. Letos v roce 2023 to však nebude jiné, tak jako poslední dobou. Můžete si koupit korálkové, skleněné, háčkované ozdoby a mnoho dalších ozdob.

Korálkové vánoční ozdoby

Tradiční ozdoby, které jsou oblíbené v mnoha domácnostech jsou určitě ozdoby z korálků. Můžete si je koupit nebo vyrobit. Mezi oblíbené korálkové vánoční ozdoby patří hvězdy, andílek, zvonky, vločky, stromky a řetízky. Ozdoby si můžete vyrobit doma z korálků, perliček a drátků. Barvu si můžete vždy vybrat dle návodu nebo vaší fantazie.

Skleněné vánoční ozdoby

Preferujete raději klasické ozdoby? Takto určitě hledáte skleněné vánoční ozdoby. Koule, svíčky, zvonečky... to jsou ozdoby z foukaného skla, které můžete koupit v obchodech, kde je velmi bohatá nabídka. Již nyní si je můžete koupit v různých barvách a tvarech.Slaměné vánoční ozdoby

Tradiční ozdoby, které se stávají poslední dobou více a více oblíbenější jsou určitě slaměné vánoční ozdoby. Na stromeček či kdekoliv jinde si můžete dát slaměné hvězdy, vločky, andělíčky, stromečky... Ozdoby si můžete koupit, nechat vyrobit nebo si je udělat doma dle návodu.

Nezapomeňte na krásně nazdobený stromek, který může být buď umělý, nebo živý.

Háčkované vánoční ozdoby

Oblíbené jsou také háčkované vánoční ozdoby. Plánujete si je uháčkovat nebo koupit. Přečtěte si více o háčkovaných ozdobách.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: