Vánoční trhy v Havlíčkově Brodě

/media/image/pernikyf.jpg

Již za několik dní budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.Konečně se blíží zima, což znamená, že již za chvíli začínají vánoční trhy v Havlíčkově Brodě. Chcete vědět, kdy a kde se budou konat?

Advent v Havlíčkově Brodě tradičně začíná slavnostním rozsvícením vánočního stromu na Havlíčkově náměstí. Společně s výzdobou města bude strom rozsvícen asi první adventní neděli. Možná přijdou náměstí navštívit i andělé a bude připraven zajímavý program.

Přijde i Mikuláš

Také se můžete podívat na tradiční slet Mikulášů, čertů a andělů, který se koná na Havlíčkově náměstí 5. prosince. Kousek od něj se podívejte na peklo, jež je připraveno v podzemí ve Svatovojtěšské ulici. Dále budou připraveny písně a koledy hrané orchestrem. Nato následuje zábavný program pro děti, který připraví Hitrádio Vysočina. Děti se tak rozhodně nebudou nudit.


Kdy se pořádají trhy?

Vánoční trhy na Havlíčkově náměstí se konají od středy 12. prosince do neděle 23. prosince 2018. Po celou dobu budou na náměstí připraveny stánky (má jich být asi 20), ve kterých si můžete koupit něco tradičního a dobrého (např. pečené kaštany, trdelník, punč atd.), ozdoby, dárečky a podobně.

Taktéž na náměstí budou Ježíškova dílny a pošta, Betlémské světlo, samozřejmě nebude chybět ani nazdobený strom a doprovodný program, takže se máte na co těšit. Trhy budou zakončeny ohňostrojem.Letošní program je opravdu bohatý, tak se na trhy zajděte podívat. Zatím ale nebyl zveřejněn.

Havlíčkův Brod bude o Vánocích letos vypadat opět kouzelně, tak využijte skvělé atmosféry a také si to tam užijte.

Běžte též navštívit vánoční trhy v blízké Jihlavě nebo třeba do Tábora.Vaše komentáře


Není toho nějak zbytečně moc? Moc vánočně to nevypadá a celé dny to poslouchat, no docela lituji lidi, kteří bydlí na náměstí. Moc klidu si neužijí. Zajímalo by mě kdo to zase vymyslel.
Hanča, 12. prosince 2015

Brod by se měl stydět za takové trhy.Radní zamyslete se .Těch pár stánků tomu se říká vánoční trhy?
Blanka, 23. prosince 2015

Město by se už konečně mělo zamyslet proč nepořádát tak důležitou akci samo kvalitně a ne ji nechávat komediantům aby to bylo celému okolí pro smích !!!
Romana, 10. prosince 2018

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: