Vánoční trhy v Havlíčkově Brodě

/media/image/pernikyf.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Konečně se blíží zima, což znamená, že již za chvíli začínají vánoční trhy v Havlíčkově Brodě. Chcete vědět, kdy a kde se budou konat?

Advent v Havlíčkově Brodě tradičně začíná slavnostním rozsvícením vánočního stromu na Havlíčkově náměstí. Společně s výzdobou města bude strom rozsvícen první adventní neděli. Náměstí přijdou navštívit i andělé na chůdách a bude připraven zajímavý program.

👍 Rozsvícení stromku proběhne 3. prosince v 17:00 hodin.

Přijde i Mikuláš

Také se můžete podívat na tradiční slet Mikulášů, čertů a andělů, který se koná na Havlíčkově náměstí 5. prosince. Kousek od něj se podívejte na peklo, jež je připraveno v podzemí ve Svatovojtěšské ulici. Dále budou připraveny písně a koledy hrané orchestrem. Nato následuje zábavný program pro děti, který připraví Hitrádio Vysočina. Děti se tak rozhodně nebudou nudit.

👍 Tradiční slet začíná již v 16:00 hodin.

Kdy se pořádají trhy?

Vánoční trhy na Havlíčkově náměstí se konají od čtvrtka 14. prosince do soboty 23. prosince 2023. Po celou dobu budou na náměstí připraveny stánky, ve kterých si můžete koupit něco tradičního a dobrého (např. pečené kaštany, trdelník, punč atd.), ozdoby, dárečky a podobně.

👍 Datum konání je od 14. do 23. prosince.

Taktéž na náměstí budou Ježíškova dílny a pošta, Betlémské světlo, samozřejmě nebude chybět ani nazdobený strom a doprovodný program, takže se máte na co těšit. Trhy budou doprovázeny kulturním programem.Letošní program je opravdu bohatý, tak se na trhy zajděte podívat.

13. prosince zazpívá Česko koledy.

Havlíčkův Brod bude o Vánocích letos vypadat opět kouzelně, tak využijte skvělé atmosféry a také si to tam užijte.

Běžte též navštívit vánoční trhy v blízké Jihlavě nebo jeďte třeba do Tábora.


Vaše komentáře


Není toho nějak zbytečně moc? Moc vánočně to nevypadá a celé dny to poslouchat, no docela lituji lidi, kteří bydlí na náměstí. Moc klidu si neužijí. Zajímalo by mě kdo to zase vymyslel.
Hanča, 12. prosince 2015

Brod by se měl stydět za takové trhy.Radní zamyslete se .Těch pár stánků tomu se říká vánoční trhy?
Blanka, 23. prosince 2015

Město by se už konečně mělo zamyslet proč nepořádát tak důležitou akci samo kvalitně a ne ji nechávat komediantům aby to bylo celému okolí pro smích !!!
Romana, 10. prosince 2018

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: