Vánoční trhy v Litoměřicích

/media/image/litomerice.jpg


Vánoční čas tady máme co nevidět a určitě se i vy těšíte na oblíbené svátky, které budou rovněž letos velmi zajímavé. Zdlouhavé nakupování dárků, zdobení domova, pečení cukroví i návštěva vánočních trhů - tak se dá ve zkratce shrnout vánoční období. Tentokrát se podíváme, co připravilo v prosinci město Litoměřice.

Rozsvícení vánočního stromu

S ohledem na covid-19 se strom rozsvítí 4. prosince v 18:00 online bez účasti veřejnosti.

✅ Vánoční období začíná rozsvícením vánočního stromu, přičemž tato akce proběhne hned začátkem prosince na Mírovém náměstí. Zajděte se na tuto velkolepou akci s dětmi podívat, protože tam přijde i čert a Mikuláš. Zatím nebylo zveřejněno přesné datum.


Tradiční vánoční trhy

Letos tyto trhy s ohledem na současná opatření neproběhnou. Nebude chybět výzdoba, betlém a fotokoutek.

✅ V Litoměřicích začnou vánoční trhy již v pátek 11. 12. a skončí ve středu 23. 12. 2020. Trhy se budou konat na Mírovém náměstí, tak jako vždy je pořádá Zahrada Čech. Zajděte se podívat na dřevěné stánky ozdobené živým chvojím, které budou rozsety po celém náměstí a kupte dárečky, ozdoby, pochutiny, cukroví i další zajímavé produkty.

👍 Tato akce se koná od 13. do 23. prosince.

Každý den bude otevřeno od 11:00 do 20:00 hodin. Také na vás čeká bohatý kulturní program, ze kterého si vyberou jak děti, tak dospělí. Těšte se na koledy, pohádky, soutěže, hry, koncerty, zvířátka, dílničky a betlém. Součástí samozřejmě také bude skvělá atmosféra a svátečně ozdobené pódium.Adventní jarmark

Zda se bude konat v parku Václava Havla adventní jarmark (stejně jako minulý rok), zatím nebylo zveřejněno. Pokud bude, zajděte i do parku, ať se můžete podívat na originální výrobky.

Vůně svařeného vína, punče, perníčků a trdelníků vás doprovodí na každém kroku, že neodoláte a dáte si něco dobrého. K tomu bude radost pohledět na program a celé náměstí oděné do slavnostního oblečku.

Užijte si perfektně Vánoce, hlavně bez stresu a s klidem. Podívejte se na zajímavé recepty na cukroví, ať se můžete inspirovat vánočním pečením.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: