Vánoční trhy v Litoměřicích

/media/image/litomerice.jpg


Vánoční čas tady máme co nevidět a určitě se i vy těšíte na oblíbené svátky, které budou i letos velmi zajímavé. Zdlouhavé nakupování dárků, zdobení domova, pečení cukroví i návštěva vánočních trhů - tak se dá ve zkratce shrnout vánoční období. Tentokrát se podíváme, co připravilo v prosinci město Litoměřice.

Rozsvícení vánočního stromu

Vánoční období začíná rozsvícením vánočního stromu, přičemž tato akce proběhne hned začátkem prosince na Mírovém náměstí. Zajděte se na tuto velkolepou akci s dětmi podívat, protože tam přijde i čert a Mikuláš. Zatím nebylo zveřejněno přesné datum.


Tradiční vánoční trhy

V Litoměřicích začnou vánoční trhy již v pátek 15.12. a skončí v pátek 22.12.2017. Trhy se budou konat na Mírovém náměstí, tak jako vždy. Zajděte se podívat na stánky, které budou rozsety po celém náměstí a kupte dárečky, ozdoby, pochutiny, cukroví i další zajímavé produkty.

Každý den bude otevřeno od 10:00 do 18:00. Také na vás čeká bohatý kulturní program, ze kterého si vyberou jak děti, tak i dospělí, soutěže a také nebude chybět skvělá atmosféra.

Užijte si perfektně Vánoce, hlavně bez stresu a s klidem. Podívejte se na zajímavé recepty na cukroví, ať se můžete inspirovat vánočním pečením.
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: