Vánoční trhy v Litoměřicích

/media/image/litomerice.jpg


Vánoční čas tady máme co nevidět a určitě se i vy těšíte na oblíbené svátky, které budou rovněž letos velmi zajímavé. Zdlouhavé nakupování dárků, zdobení domova, pečení cukroví i návštěva vánočních trhů - tak se dá ve zkratce shrnout vánoční období. Tentokrát se podíváme, co připravilo v prosinci město Litoměřice.

Rozsvícení vánočního stromu

✅ Vánoční období začíná rozsvícením vánočního stromu, přičemž tato akce proběhne hned začátkem prosince na Mírovém náměstí. Zajděte se na tuto velkolepou akci s dětmi podívat, protože tam přijde i čert a Mikuláš. Zatím nebylo zveřejněno přesné datum.


Tradiční vánoční trhy

✅ V Litoměřicích začnou vánoční trhy již v pátek 13. 12. a skončí v neděli 22. 12. 2019. Trhy se budou konat na Mírovém náměstí, tak jako vždy je pořádá Zahrada Čech. Zajděte se podívat na dřevěné stánky, které budou rozsety po celém náměstí a kupte dárečky, ozdoby, pochutiny, cukroví i další zajímavé produkty.

👍 Tato akce se koná od 13. do 22. prosince.

Každý den bude otevřeno od 10:00 do 18:00 hodin. Také na vás čeká bohatý kulturní program, ze kterého si vyberou jak děti, tak dospělí. Těšte se na koledy, pohádky, soutěže, hry, koncerty, zvířátka, dílničky a betlém. Součástí samozřejmě také bude skvělá atmosféra a svátečně ozdobené pódium.Adventní jarmark

✅ V parku Václava Havla se bude konat 14. prosince adventní jarmark od 10:00 do 16:00 hodin. Zaskočte i do parku, ať se můžete podívat na originální výrobky.

👍 Tato akce se koná od 14. prosince.

Vůně svařeného vína, perníčků a trdelníků vás doprovodí na každém kroku, že neodoláte a dáte si něco dobrého. K tomu bude radost pohledět na program a celé náměstí oděné do slavnostního oblečku.

Užijte si perfektně Vánoce, hlavně bez stresu a s klidem. Podívejte se na zajímavé recepty na cukroví, ať se můžete inspirovat vánočním pečením.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: