Vánoční trhy v Nymburce v roce 2017

/media/images/ozdubkanastromku.jpg


Oblíbené vánoční svátky se jistě pomalu blíží a s nimi i každoroční shon. Také je nutné něco dobrého napéct, něco vhodného nakoupit a také si odpočinout třeba na vánočním jarmarku. V Nymburce se můžete těšit na tradiční jarmark, kde si můžete pořídit plno zajímavých věcí a hlavně si užít skvělou atmosféru. Chcete vědět, kdy letos bude a co mu předchází?

Rozsvěcení vánočního stromu

Nejprve se můžete těšit na rozsvícení stromku na náměstí. Slavnostní rozsvícení stromu proběhne hned na první den adventu. Letos to vychází na neděli 3. prosince 2017. Trhy a doprovodný program začne ve 13:00 a skončí až večer rozsvícením stromku, tak se zajděte podívat na Náměstí Přemyslovců, kde se všechno slíbené odehraje.


Kdy bude vánoční jarmark?

Zatím nebylo zveřejněno, kdy se bude letos konat.

Na oblíbený jarmark se můžete těšit někdy v prosinci. Vánoční jarmark se bude konat na Rejdišti. Stánky, které tam budou všude rozprostřené, nabídnou nejen tradiční vánoční zboží, chutné pamlsky a občerstvení, ale také dodají tomuto trhu tu správnou atmosféru.

Letošní jarmark vychází zrovna dva dny před Mikulášem, takže rodiče mohou koupit různé sladkosti na jarmarku a ty hned večer dát dětem prostřednictvím Mikuláše nebo schovat za okno.

Prodej na trzích

Pokud byste chtěli prodávat na trzích, kontaktujte Městské kulturní středisko Nymburk na Palackého 449, které trhy pořádá. Zajisté vám sdělí více informací.

Chystáte se navštívit vánoční trhy v Nymburce?
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: