Vánoční jarmark ve Slušovicích 2023

/media/images/dalsiozdubky.jpg

Již za několik dní budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.Od minulých Vánoc nám další rok celkem rychle utekl a nyní se opět můžeme těšit na advent a celý vánoční shon. Pokud bydlíte ve Slušovicích a okolí, určitě se stavte na tradiční vánoční jarmark, který se koná již za chvíli.

Adventní jarmark mikroregionu Slušovicko se koná v sobotu 26. listopadu 2022 v nové sokolovně a sokolské zahradě ve Slušovicích od 9 do 14 hodin.


Na jarmarku se můžete těšit na lidová řemesla, řemeslné dílny a předvádění výroby. K tomu ochutnejte zajímavé pochoutky a tradiční pokrmy, pro nalákání stačí jen zmínit perníčky, trdelníky, frgály, sýry, oříšky, punč nebo svařené víno.

Taktéž se bude konat valašská zabijačka. Můžete zde rovněž koupit ozdoby, hračky, šperky, keramiku, věnce, svíčky atd.Celou akci bude doprovázet zajímavý doprovodný program, který vás určitě nebude nudit. Vystoupí děti ze školek a škol, najdete zde výtvarné dílny, malování na obličej atd.

Chystáte se navštívit vánoční trhy, které připravilo město Slušovice?

Pokud si chcete užít i další, tak se vydejte do Zlína nebo Vídně, kde se konají mnohem delší dobu.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: