Trhy v Českém Těšíně

/media/images/v002.jpg

Za pár dní tady máme advent a s ním jsou spojené i různé příjemné vánoční akce. Podívejte se, jak to letos bude vypadat v Českém Těšíně, ať se tam můžete podívat. Můžete se těšit na výbornou atmosféru, zajímavý program a můžete si pořídit i zajímavý artikly.

Rozsvícení vánočního stromu

Strom bude rozsvícen 26. listopadu 2021 k večeru. Můžete se těšit na doprovodný program, kdy vystoupá děti z DDM a ZUŠ, pak bude koncert pěveckého sboru atd.

👍 Rozzáří se 26. listopadu.

Mikulášský jarmark

Na Mikuláše 6. prosince se můžete podívat na náměstí na mikulášský jarmark. Koná se na náměstí ČSA. Čeká na vás bohatý program, vystoupí děti ze školky a školy, také zazpívá sbor a vystoupí i děti z DDM. V závěru dne přijede Mikuláš.

Kdy bude vánoční jarmark?

Vánoční jarmark v Českém Těšíně začne 26. listopadu a skončí až 17. prosince 2021. Na náměstí ČSA najdete mnoho stánků, kde koupíte chutné tradiční občerstvení (slané i sladké), vánoční dekoraci, dárky, řemeslné výrobky a mnoho dalšího.

Samozřejmostí je i kulturní program a skvělá atmosféra. Prostě tak jako vždy, tradiční vánoční trhy by si neměl nechat nikdo ujít.

👍 Jarmark se koná od 26. listopadu do 17. prosince.

Dále se můžete na náměstí těšit na cimbálovou muziku, divadelní představení, koncerty, folklór, koledy, mažoretky, vystoupení děti z DDM atd. Letos se rozhodně nebudete nudit.

Jarmark pořádá Kulturní a společenské středisko „Střelnice“, Český Těšín.

Na Nový rok v 17:00 je připraven na obou březích řeky Olše velkolepý novoroční ohňostroj na přivítání nového roku.

Navštívíte letos vánoční trhy v Českém Těšíně? Také se můžete podívat na trhy v Havířově nebo Ostravě.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: