Trhy v Českém Těšíně

/media/images/v002.jpg

Za pár dní tady máme advent a s ním jsou spojené i různé příjemné vánoční akce. Podívejte se, jak to letos bude vypadat v Českém Těšíně, ať se tam můžete podívat. Můžete se těšit na výbornou atmosféru, zajímavý program a můžete si pořídit i zajímavý artikly.

Rozsvícení vánočního stromu

Strom bude rozsvícen v úterý 6. prosince k večeru. Již od 15:00 se můžete těšit na doprovodný program, kdy vystoupá děti z DDM a ZUŠ, pak bude koncert pěveckého sboru Cieszynianka.

Mikulášský jarmark

Na Mikuláše 6. prosince se můžete podívat na náměstí na mikulášský jarmark. Koná se na náměstí ČSA od 15:00. Čeká na vás bohatý program, vystoupí děti ze školky a školy, také zazpívá sbor a vystoupí i děti z DDM. V závěru dne přijede Mikuláš a rozsvítí se již zmiňovaný strom.

Vánoční jarmark

Zatím čekáme na data!
Z minulého roku: O pár dní později 8. prosince začne v Českém Těšíně vánoční jarmark a skončí až 18. prosince. Na náměstí ČSA najdete mnoho stánků, kde si můžete koupit chutné tradiční občerstvení (slané i sladké), vánoční dekoraci, dárky, řemeslné výrobky atd. Samozřejmostí je i kulturní program a skvělá atmosféra. Prostě tak jako vždy, tradiční vánoční trhy by si neměl nechat nikdo ujít.

Dále se můžete na náměstí těšit na cimbálovou muziku Iršava, divadelní představení, koncerty, folklór, koledy, vystoupení děti z DDM atd. Letos se rozhodně nebudete nudit.

Jarmark pořádá Kulturní a společenské středisko „Střelnice“, Český Těšín.

Na Nový rok v 17:00 je připraven na obou březích řeky Olše velkolepý novoroční ohňostroj na přivítání nového roku.

Navštívíte letos vánoční trhy v Českém Těšíně? Také se můžete podívat na trhy v Havířově nebo Ostravě.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: