Krásné vánoční trhy v Kladně

/media/image/kladno.jpg


Sněhové vločky nám již za pár týdnů pokryjí střechy, stromy, náměstí a ulice - bude to tedy znamenat, že se blíží svátky vánoční a všechno, co k nim patří. Krásné adventní období, tradiční vánoční trhy, pečení cukroví, úklid i nakupování dárečků. Každý z nás ale advent prožívá jiným způsobem, ale jedno je jisté, Štědrý den se blíží. Zajímá vás, jako to letos vypadá s vánočními trhy v Kladně?

Rozsvícení stromu na náměstí

V Kladně bude nejprve rozsvícen strom, přičemž tato akce proběhne 26.11.2016 na náměstí Starosty Pavla. Akce Pohádkový vánoční strom splněných přání bude doplněna zajímavým kulturním programem, což potěší nejen malé, ale i velké.

Program na 26.11.:
17:00 - 18:00 Koncert Janka Ledeckého
18:30 Slavnostní rozsvícení stromu

Vánoční trhy na Kladně

Rovnou v sobotu 26.11. začínají vánoční trhy a skončí až 1.1.2017. Letos budou opravdu velmi dlouhé na rozdíl od minulých let. Na trzích je možné zakoupit dekoraci, dárky, ruční výrobky (dřevěné hračky, bižuterie, sklo, keramika, atd.), jmelí, svíčky, cukroví, trdelníky, punč, medovinu, klobásy i další dobroty. Také pár dní před svátky budou k dispozici stromky a kapři.

Trhy budou doprovázeny bohatým kulturním programem, jak to bývá zvykem. Čeká na vás kluziště, vystoupení zpěváků a hudebníků, pohádky a také ohňostroj. Město Kladno opět přichystalo krásné trhy, které se letos nazývají Kladenské Vánoce, tak se na ně zajděte podívat, protože patří k příjemné sváteční atmosféře.


Prodej na trzích

Pokud chcete na těchto trzích prodávat, informujte se u provozovatele, kterým je samotné město. Můžete se zeptat v informačním centru na více podrobností.

Během prosince také nezapomeňte včasné zahájení pečení a vánočních příprav, ať je nemusíte dělat na poslední chvíli. Můžete upéct oblíbené vanilkové rohlíčky, linecké a perníčky, k tomu nezapomeňte ani na nepečené kuličky, které by nikdy neměly o svátcích chybět.

A pokud chcete, zajeďte se podívat i na trhy do blízké Plzně nebo Prahy.
Vaše komentáře


Děkujeme za kouzelnou atmosféru při podvečerní jízdě na bruslích s hudbou a krásným vánočním pozadím. To se musí zažít.
Jiřin Česká, 2. prosinec 2015

Na vánočních trzích chybí v dopoledních hodinách nějaký program,a vánoční koledy. Jinak letošní vánoce krásné
Janie, 2. prosinec 2015

Úžasné, čo mesto Kladno pripravilo! S rodinou sme veľmi potešení!

Ďakujeme!
iPO, 6. prosinec 2015

Vaše vánoční trhy úžasné.Krásná atmosféra,výborný svařák a David Deyl co víc si přát.Nádhera.Díky
Jinulka a Kačenka, 13. prosinec 2015

Ahoj bydlím v Praze,ale mám dojem že Kladenácí mají pěknější stromek,ale jinak super,,,
Jura, 14. prosinec 2015

Dobrý den můžete mi někdo poradit co na Kladně u ledové plochy pouštějí za koledy jsou bomba.Kladnu se letos moc povedlo Vánoční atmosfera udržovat pěkně naladěn advent. Děkujeme
Anna, 15. prosinec 2015

Letošní vánoční trhy v Kladně jsou skutečně kouzelné. Výborný nápad i s kluzištěm, prostě nádhera.
zdenka, 19. prosinec 2015

Vánoční trhy jsou letos nádherné,přišla jsem tam po 9 hod, byly otevřené 3 boudičky. Bylo mi sděleno, že se otevírá od 11 hod. Asi by se mělo otevírat dřív. Jinak osvětlení trhů a strom nádhera
Martina, 20. prosinec 2015

Vánoční trhy na Kladně mne letos opravdu uchvátily,objevila ze dne RUČNÍ práce ,kterou opravdu dokáži ocenit !!.Zastavila jsem se dnes u stánkuŠperky z měďi,kde mne přímo majitelka s ochotou vysvětlila,jak výroba funguje a co šperky obsahují kvalitou i zpracováním.Jejich výrobu jsem zahlédla i na jiných řemesl.trzích .Zakoupila jsem set z tepané mědi .A mé děti byli nadšeni z toho,že zde mohou za své malé kapesné i pokoupit maličkosti pod stromeček skoro pro celou rodinu.Neboť ceny jiných výrobků (korálků,prstýnků a maličkostí...) jsou v rozumných cenách i pro tyto malé zákazníky..:o)))
Karla, 21. prosinec 2015

Vánoční trhy v Kladně mě nadchly - od celkové upravenosti, atmosféry, přes zastoupenost různých druhů zboží až k typickému svařáčku, medovince a otevřenému ohni. Moc se mi tam líbilo - jen houšť.
Prskavka, 26. prosinec 2015

Ahoj,docela pěkná atmosféra ale měl by tam být tady dopolední hudební program jak pro děti i dospělé,,, ždyt je spousta amaterských skupin a jednotlivcu který si rádi zahrají,,jinak stromeček je nádherný a možná je lepší jak v Praze,,Eva
Eva, 26. prosinec 2015

Letošní vánoční trhy jsou bezva, hlavně oceňuji stánky kde jsou výrobky ruční práce, občerstvení bezva i program se povedl. Kluziště, obzvlášt vletošní teplé zimě, pro bruslaře nemá chybu. Díky městu Kladno.
Evita, 26. prosinec 2015

Magistrátu chci poděkovat za zajištění krásného předvánočního a vánočního programu na náměstí Oty Pavla.Chodila jsem na všechna vystoupení umělců, buď od 14,30 hod.nebo od 17,30 hod.

Největší účast divácká byla na Františka Nedvěda a Jakuba Smolīka.

Moc děkuji za krásné zážitky.
Jaroslava Nováková, 26. prosinec 2015

Náměstí u radnice je krásné, škoda jenom, že po celém Kladně , kde se běžně pohybují a nakupují lidé není skoro žádná výzdoba a v předvánočním shonu se na náměstí člověk dostane minimálně
Jana, 30. prosinec 2015

vanoční trhy byly letos nádherné. Celá naše rodina a hlavně děti jsme nadšení. Skoda, že nejsou z letošního roku žádné obrázky. Děkujem všem , kteří se o to postarali. Těšíme se na další vánoce.
sněženka, 2. leden 2016

Napište, co si o tom myslíte


Jméno: