Vánoční trhy v Mělníku

/media/image/melnik.jpg

Již za několik dní budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.Advent nám za chvíli zaklepe na dveře a s ním začne ten velký vánoční kolotoč povinností a také příjemných zážitků. Kromě pečení cukroví a nákupu dárků se určitě vydejte také navštívit vánoční trhy v Mělníku. Opět se bude jednat o tradiční akci, která bude plná vánoční atmosféry.

Vítání adventu

Jako první tradiční akce proběhne 26. listopadu 2022 od 16 hodin vítání adventu na náměstí Míru. Nejprve jsou naplánována pěvecká a hudební vystoupení, poté v 17:00 hodin dojde k rozsvícení stromečku.


Níže zatím neaktualizováno.

Adventní řemeslný jarmark

Řemeslný jarmark se koná na náměstí Míru v Mělníku. Můžete se těšit na jarmark, přehlídku Svatomartinských vín, na vystoupení a na občerstvení. K tomu bude rozsvícen vánoční strom a také si můžete dát dobročinnou polévku.

1. adventní trhy se konají od 2. do 3. 12.
2. adventní trhy se konají od 9. do 10. 12.


Kdy se konají mělnické trhy?

V Mělníku se konají vánoční trhy od pátku 15. prosince do neděle 17. prosince. Každý den tato akce začne v 9:00 a skončí v 18:00 na náměstí Míru. Na trzích můžete zakoupit zajímavý sortiment, mezi který patří vánoční artikly, občerstvení, dárky, dekorace, domácí potraviny atd. Také se můžete podívat na kulturní program a na ukázku lidového umění.

V minulém roce byl program velmi zajímavý a mohli jste si poslechnout a podívat se například na vánoční vystoupení dětí z mateřských a základních škol, Mělničanku, Benedicta, Karmínu, Staropražské koledníky, Milkeaters, Martina Maxu či Markétu Aptovou atd. Pro letošní rok ale ještě nebyl zveřejněn program.Prodej na trzích

Pokud byste rádi prodávali na vánočních trzích, kontaktuje pro více informací zájmové sdružení Světlonoška. Na trzích by měli prodejci prodávat vánoční sortiment, kvalitní občerstvení a potraviny, originální hračky, oděvy, šperky a další, taktéž jsou zváni řemeslníci s ukázkami výroby.

Těšíte se na vánoční trhy, které se letos budou konat ve městě Mělník?

Podívejte se také na trhy do Prahy nebo Mladé Boleslavi.Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: