Vánoční trhy v Mělníku

/media/image/melnik.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Advent nám za chvíli zaklepe na dveře a s ním začne ten velký vánoční kolotoč povinností a také příjemných zážitků. Kromě pečení cukroví a nákupu dárků se určitě vydejte navštívit vánoční trhy v Mělníku. Opět se bude jednat o tradiční akci, která bude plná vánoční atmosféry.

Vítání adventu

Jako první tradiční akce proběhne 2. prosince 2023 asi od 16 hodin vítání adventu na náměstí Míru. Nejprve jsou naplánována pěvecká a hudební vystoupení, poté v 17:00 hodin dojde k rozsvícení stromečku.

Adventní řemeslný jarmark

Předvánoční řemeslný jarmark se koná ve všech prostorech muzea Mělníku 2. prosince od 9:00 do 17:00 hodin. Můžete se těšit na jarmark, předvádění řemesel, dílničky pro děti, výstavu betlému a tradiční dobroty (například polévku).

👍 Jarmark se koná od 2. prosince od 9:00 do 17:00 hodin.

Kdy se konají mělnické trhy?

V Mělníku se konají vánoční trhy od pátku 15. prosince do neděle 17. prosince 2023. Každý den tato akce začne v 9:00 a skončí v 18:00 na náměstí Míru. Na trzích můžete zakoupit zajímavý sortiment, mezi který patří vánoční artikly, občerstvení, dárky, dekorace, domácí potraviny atd. Také se můžete podívat na kulturní program a na ukázku lidového umění.

V minulých letech byl program velmi zajímavý a mohli jste si poslechnout a podívat se například na vánoční vystoupení dětí z mateřských a základních škol, Mělničanku, Benedicta, Karmínu, Staropražské koledníky, Milkeaters, Martina Maxu či Markétu Aptovou atd. Pro letošní rok ale ještě nebyl zveřejněn program.Na vánočních trzích si užijte skvělou atmosféru. Zároveň tam zakoupíte tradiční sortiment jako hračky, ozdoby, šperky nebo tradiční občerstvení. Rovněž nezapomeňte na ukázky řemesel šikovných řemeslníků.

Těšíte se na vánoční trhy, které se letos budou konat ve městě Mělník?

Podívejte se také na trhy do Prahy nebo Mladé Boleslavi.


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: