Vánoční trhy v Mělníku

/media/image/melnik.jpg


Advent nám za chvíli zaklepe na dveře a s ním začne ten velký vánoční kolotoč povinností a také příjemných zážitků. Kromě pečení cukroví a nákupu dárků se určitě vydejte také navštívit vánoční trhy v Mělníku. Opět se bude jednat o tradiční akci, která bude plná vánoční atmosféry.

Adventní řemeslný jarmark

Řemeslný jarmark se koná 26. listopadu 2016 od 14:00 do 18:00 na náměstí Míru v Mělníku. Můžete se těšit na jarmark, přehlídku Svatomartinských vín, na vystoupení a na občerstvení. K tomu bude rozsvícen vánoční strom a také si můžete dát dobročinnou polévku.

Kdy se konají mělnické trhy?

V Mělníku se konají vánoční trhy od pátku 16. prosince do neděle 18. prosince. Každý den tato akce začne v 9:00 a skončí v 18:00 na náměstí Míru. Na trzích můžete zakoupit zajímavý sortiment, mezi který patří vánoční artikly, občerstvení, dárky, dekorace, domácí potraviny atd. Také se můžete podívat na kulturní program a na ukázku lidového umění.

Z programu vybíráme vánoční vystoupení dětí z mateřských a základních škol, zazpívá Mělničanka, Benedictus, Karmína, Staropražští koledníci, Milkeaters, Martin Maxa či Markéta Aptová, řemesla předvede Historica Neratovice atd.

Prodej na trzích

Pokud byste rádi prodávali na vánočních trzích, kontaktuje pro více informací Markétu Přerovskou ze Želvího doupěte. Na trzích by měli prodejci prodávat vánoční sortiment, kvalitní občerstvení a potraviny, originální hračky, oděvy, šperky a další, taktéž jsou zváni řemeslníci s ukázkami výroby.

Těšíte se na vánoční trhy, které se letos budou konat ve městě Mělník?
Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: