Vánoční trhy Kolín nad Rýnem

/media/image/vanocni-kolin-nad-rynem.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Vánoce, advent a vše, co s ním souvisí se už blíží. Jednou z důležitých akcí jsou i vánoční trhy. Víte, jak to s nimi bude vypadat v Kolíně nad Rýnem?

V Kolíně nad Rýnem se každoročně koná několik trhů a jarmarků. Vždy každého potěší krásná výzdoba, tradiční pokrmy, typická atmosféra a mnoho dalšího.

Trhy v Kolíně nad Rýnem

Největší vánoční trhy se konají před katedrálou sv. Petra (Kölner Dom). Najdete tam až 150 stánků, ve kterých vám prodejci nabídnou kulinářské speciality, tradiční pokrmy a nápoje, dekoraci, vlastní výrobky a plno dalších produktů.

Letos se vánoční jarmark koná již od 23. listopadu a končí 23. prosince. Nebude chybět ani doprovodný program, různé akce atd.

Jaká je otevírací doba?

Neděle - Středa: 11:00 - 21:00 hodin
Čtvrtek - Pátek: 11:00 - 22:00 hodin
Sobota: 10:00 - 22:00 hodin

👍 Trhy se konají od 23. listopadu do 23. prosince 2023.

Ve městě Kolín nad Rýnem najdete rovněž další trhy, například Alter Markt, Neumarkt, Schokoladenmuseum, Rudolfplatz, Lutherkirche atd.Navštivte také trhy v Drážďanech a Norimberku.

Minulý rok byly adventní jarmarky kvůli koronaviru zrušeny v mnohých německých městech. Tato situace se snad nebude tento rok opakovat. Nikdo nechce přijít o nádhernou vánoční atmosféru, kterou všichni milují.

Víte, kdy se letos budou konat vánoční trhy v Praze nebo v Brně?


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: