Vánoční trhy Kolín nad Rýnem

/media/image/vanocni-kolin-nad-rynem.jpg


Vánoce, advent a vše, co s ním souvisí se už blíží. Jednou z důležitých akcí jsou i vánoční trhy. Víte, jak to s nimi bude vypadat v Kolíně nad Rýnem?

Vedení města Kolín nad Rýnem rozhodlo, že se letošní vánoční trhy nebudou konat kvůli strachu ze šíření koronaviru. Tato smutná zpráva se týká všech vánočních trhů, které se konají na území města.


Toto rozhodnutí určitě nepotěšilo organizátory, prodejce a hlavně návštěvníky. Je možné, že i v dalších německých městech nebo i jinde budou rušit tyto adventní jarmarky na rok 2020.

Každý rok se na území města pořádalo několik vánočních trhů, které navštívilo několik miliónů návštěvníků nejen z Německa, ale i jiných zemí. Krásná výzdoba, tradiční pokrmy a typická atmosféra - to je přesně to, co tam všechny lákalo.

Snad příští rok už bude všechno v pořádku a vánoční trhy se budou opět konat, tak jako tomu bylo dosud.Můžeme jen doufat, že se u nás nic rušit nebude a nedopadne to stejně jako v případě velikonočních trhů, které byly kvůli karanténě zrušeny.

Víte, kdy se letos budou konat vánoční trhy v Praze nebo v Brně?Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: