Vánoční trhy Lysá nad Labem

/media/images/ozdobazjehlici.jpg

Již za několik dní budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.Vánoční svátky se neuvěřitelným tempem blíží a pokud se chystáte na Polabské vánoční trhy, tak si zapište do kalendáře, kdy se konají. Opět se bude konat o velkou prodejní akci, která se bude konat na Výstavišti v Lysé nad Labem (Masarykova 1727). Vstupné je zdarma.

Letošní ročník je již sedmadvacátý a trhy se řadí mezi nejlepší předvánoční akce v naší republice. Návštěvnost se každý rok pohybuje kolem 40 - 50 tisíc lidí, určitě i vy se na ně podívejte. Bude tam připraveno mnoho vystavovatelů s velmi zajímavým sortimentem, vánočním programem a soutěžemi.

Kdy se budou trhy konat?

Vánoční trhy se konají v těchto datech:
Mikulášské trhy 2. 12. 2022 - 4. 12. 2022
Stříbrné trhy 9. 12. 2022 - 11. 12. 2022
Zlaté trhy 16. 12. 2022 - 18. 12. 2022


Můžete tam koupit vánoční dekoraci, dárky, pozornosti, porcelán, svíčky, ozdoby, perníčky, vánoční cukroví, oblečení, sladké a slané pozornosti a spousty dalších zajímavých věcí.
K tomu je připraven kulturní program, zvířátka, betlém atd.
Nezapomíná se ani na tradiční občerstvení

Nebudou chybět ani soutěže, mezi které patří soutěž o nejlépe ozdobený vánoční stromeček nebo o nejchutnější a nejkrásnější cukroví.

Trhy budou vždy otevřeny od 9:00 do 17:00 hodin. K tomu se můžete těšit na rej čertů a mikulášskou nadílku v sobotu 3. 12. a asi v sobotu 17. 12. bude velkolepý ohňostroj. Tyto trhy budou probíhat nejen ve vnitřní části výstaviště, ale i v té venkovní.

V minulých letech zde byly zajímavé akce, ale letos ještě nebylo zveřejněno, co na vás bude čekat:

  • Irské tance
  • Módní přehlídka 1. republiky
  • Živý betlém
  • Vystoupení týmů Aerobic Lysá
  • Bára Štěpánová a koledy
  • Soutěže pro děti
  • Koncert Pavlíny Filipovské
  • Koncert Petry Černocké


Přivítání adventu

Rovněž se můžete těšit na tradiční vítání adventu na Husově náměstí. Letošní advent začíná 27. listopadu, což je ideální datum hned zkraje měsíce. Na náměstí budou připraveny stánky se zajímavým sortimentem, kde si bude moci koupit něco dobrého i něco originálního. K večeru bude rozsvícen vánoční strom a také si s sebou můžete vzít zvonečky.

Těšíte se na tyto vánoční akce?Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: