Vánoční trhy Lysá nad Labem

/media/images/ozdobazjehlici.jpg

Již brzy budeme slavit vánoční svátky s tradiční atmosférou. Připravte se na ně s plnou parádou, ať si je pořádně užijete.

Vánoční svátky se neuvěřitelným tempem blíží. V Lysé nad Labem se tradičně zahájí na náměstí advent, během něhož můžete navštívit výstaviště, kde se pořádají oblíbené Polabské trhy.

Zahájení adventu a rozsvícení stromu

Navštivte tradiční vítání adventu na Husově náměstí. Letošní advent začíná 3. prosince, vy ho ale můžete přivítat již 2. prosince od 13:00 hodin, což je ideální datum hned zkraje měsíce.

Na náměstí budou připraveny stánky se zajímavým sortimentem, kde si bude moci koupit něco dobrého i něco originálního k dekoraci. Bude zde nachystán také kolotoč, ježíškova dílna, ponící, charitativní bazar knih a zajímavý program.

15:00 Marie Sommerová s kapelou
16:00 Vystoupení dětí z MŠ
16:45 Vystoupení dětí ze ZUŠ
17:00 Rozsvícení vánočního stromu
17:10 Atmosféra a Ama Musica

Pokud se chystáte na Polabské vánoční trhy, tak si zapište do kalendáře, kdy se konají. Opět se bude jednat o velkou prodejní akci, která se bude konat na Výstavišti v Lysé nad Labem (Masarykova 1727). Vstupné je zdarma.

Letošní ročník je již osmadvacátý a trhy se řadí mezi nejlepší předvánoční akce v naší republice. Návštěvnost se každý rok pohybuje kolem 40 - 50 tisíc lidí, určitě se i vy na ně podívejte. Bude tam připraveno mnoho vystavovatelů s velmi zajímavým sortimentem, vánočním programem a soutěžemi.

Kdy se budou trhy konat?

Vánoční trhy se konají v těchto datech:
Mikulášské trhy 1. 12. 2023 - 3. 12. 2023
Stříbrné trhy 8. 12. 2023 - 10. 12. 2023
Zlaté trhy 15. 12. 2023 - 17. 12. 2023

Můžete zde koupit vánoční dekoraci, dárky, pozornosti, porcelán, svíčky, ozdoby, perníčky, vánoční cukroví, oblečení, sladké a slané pochoutky a spousty dalších zajímavých věcí.
K tomu je připraven kulturní program, zvířátka, betlém atd.
Nezapomíná se ani na tradiční občerstvení

Nebudou chybět ani soutěže, mezi které patří soutěž o nejlépe ozdobený vánoční stromeček nebo o nejchutnější a nejkrásnější cukroví.Trhy budou otevřeny vždy od 9:00 do 17:00 hodin. K tomu se můžete těšit na rej čertů a mikulášskou nadílku v sobotu 2. 12. a asi v sobotu 16. 12. bude velkolepý ohňostroj. Tyto trhy budou probíhat nejen ve vnitřní části výstaviště, ale i v té venkovní.

V minulých letech zde byly zajímavé akce, ale letos ještě nebylo zveřejněno, co na vás bude čekat:

  • Irské tance
  • Módní přehlídka 1. republiky
  • Živý betlém
  • Vystoupení týmů Aerobic Lysá
  • Bára Štěpánová a koledy
  • Soutěže pro děti
  • Koncert Pavlíny Filipovské
  • Koncert Petry Černocké

Těšíte se na tyto vánoční akce?


Vaše komentáře


Napište, co si o tom myslíte


Jméno: